Як пофарбувати європаркан. еврозабор ніж фарбувати.

У процесі експлуатації на поверхні плит еврозабора можуть утворитися невеликі шорсткості, потертості, що псує загальне враження. У таких випадках необхідно провести обробку залізобетонних плит фарбувальними розчинами. Фарбування захистить еврозабор від руйнівного впливу вологи та інших атмосферних опадів.
Вам знадобиться
  • - гідроізоляція;
  • - грунт глибокого проникнення;
  • - фасадна фарба;
  • - пульверизатор;
  • - шпаклівка.
Інструкція
1
Уважно огляньте плити еврозабора на предмет тріщин і інших дрібних деформацій, які могли утворитися в процесі транспортування або установки. Всі пошкодження слід обштукатурити, тому що накопичується в них волога вимиває сполучні елементи. В результаті бетон стає пухким, розсипається.
2
Закрийте шви між стовпами і панелями еврозабора фінішної шпаклівкою. Використовуйте будівельні суміші, призначені для зовнішніх робіт і витримують режим низьких температур. Дайте шпаклівці просохнути.
3
Ретельно обробіть залізобетонну поверхню розчином гідроізоляції. Керуйтеся докладними інструкціями на упаковці. Дайте ізоляційному шару вистоятися протягом певного часу (виробники, як правило, вказують термін).
4
Нанесіть на всю поверхню еврозабора, включаючи опорні стовпи, грунт глибокого проникнення. Це збільшить міцність залізобетонних конструкцій до негативного впливу вологи та інших атмосферних опадів. Гарантувати паркан можна одним шаром, але так, щоб не залишалося зазорів і патьоків.
5
Після того як грунт добре висохне, приступайте до фарбування еврозабора. Приготуйте фасадну фарбу і залийте її в пульверизатор. Забарвлення з використанням спеціального обладнання значно скорочує витрату матеріалу, забезпечує рівномірне покриття поверхні шаром фарби - без бульбашок, патьоків та інших небажаних ефектів.
6
Для отримання насиченого і стійкого кольору фарбувати еврозабор необхідно два рази. Другий шар слід наносити лише після того, як перший добре висохне.
Зверніть увагу
Оптимальна температура повітря для фарбування еврозабора - 18-22 градуси. Чим вища температура, тим складніше рівномірно розподілити загусла фарбу по поверхні.
Корисна порада
Сьогодні виробники пропонують широкий вибір кольорових євроогорож, які немає необхідності фарбувати самостійно. Однак вартість в цьому випадку набагато вище. Отримати бажаний колір і заощадити кошти можна, якщо додавати в фасадну фарбу спеціальні кольори. Аналогічним чином можна промальовувати і текстуру поверхні.