Як виростити манго з кісточки.

Манго легко виростити з кісточки в домашніх умовах. Екзотичне вічнозелене деревце стане прикрасою домашньої оранжереї, а через шість років порадує першими плодами. Правда, вирощені будинку з кісточки, вони можуть відрізнятися незвичним смаком.
Інструкція
1
Підготуйте грунт. Придбайте в спеціалізованому магазині поживний склад; оптимальною буде суміш листового і дернового грунту.
2
Підготуйте ємність для посадки. Горщик для посадки рослини повинен бути просторим - коріння манго ростуть швидко і утворюють потужну розгалужену систему. Забезпечте хороший дренаж, викладіть дно горщика гранульованими складами. Дно ємності має бути достатньо твердим, щоб обмежити швидке зростання потужного кореневого стержня.
3
Обробіть кісточку. Щоб виростити манго з кісточки необхідно придбати дозрілий плід. Хороші шанси на проростання має тільки свіжа кісточка від стиглого плода. Повністю відокремте м'якоть плоду від кісточки і розкрийте тверду оболонку, витягуючи насіння. Насіння помістіть в слабкий розчин марганцівки для фунгіцидної обробки.
4
Посадіть насіння. Оброблене насіння помістіть в горщик вузьким кінцем, верхівка сімені повинна залишатися на поверхні.
5
Створіть відповідні умови для проростання семені.Манго - рослина тропічне, тому любить рясне зволоження і високі температури (22-24оС). При необхідності забезпечте додатковий обігрів і штучне освітлення. Через стрімке зростання рослина краще вирощувати в зимових садах. Підтримуйте високий рівень вологості в приміщенні - це додатковий захист пагонів від шкідників.
6
Поливайте рослину відповідно до фазами развітія.Молодие рослини потребують рясного і частого поливу. В період дозрівання плодів полив потрібно скоротити, а після збору врожаю полив збільшують з метою створення умов для повторного цвітіння.
7
Періодично удобрюйте растеніе.Для підгодівлі підходять комплексні збалансовані добрива з вмістом азоту. Удобрювати рослина слід не менше одного разу за сезон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0U_VwMfgUcE