Як побудувати дах гаража.

Останнім часом покрівельні матеріали з прозорим покриттям все частіше використовуються при будівництві гаражів. Перевага прозорого даху полягає в тому, що вона пропускає велику кількість денного світла, а рівень освітлення дозволяє працювати без додаткового штучного освітлення.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - фломастер;
  • - дриль;
  • - шурупи;
  • - шуруповерт;
  • - прозорий пластик;
  • - ущільнювальні кільця;
  • - герметик;
  • - профільований пінопласт.
Інструкція
1
Заміряйте розміри даху гаража за допомогою рулетки. Розмітьте дахове покриття так, щоб його листи лягали внахлест. Ширина нахлеста - півтора сантиметра. Відзначте лінію зрізу кольоровим фломастером. Врахуйте, що новий торець повинен примикати до крайки під кутом 90 градусів.
2
Просвердлите в листах пластику отвори під шурупи. Діаметр отвору повинен бути більше діаметра метизів на 4 мм. Закріпіть пластик на дах гаража за допомогою шурупів. Кріплення повинні знаходитися на кожному другому гребені рельєфного листа. Пластик - досить крихкий матеріал, тому в процесі його кріплення обмежте механічний вплив. Рекомендується використовувати професійний інструмент - шуруповерт.
3
При монтажі покрівельного покриття необхідно встановити кільця ущільнювачів та пластмасові ковпачки між дахом і стінами. В якості додаткового ущільнювача можна використовувати профільований пінопласт, який кріпиться за допомогою шурупів в наскрізних отворах.
4
Якщо дах гаража має невеликий ухил, заповніть простір під нахлестом герметиком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Wa8Q92c5K8M
Зверніть увагу
Дах гаража буде виглядати правильно і красиво лише в тому випадку, якщо кроквяні рами мають однакову форму і правильно виставлені. Тому при виробництві підготовчих і покрівельних робіт слід використовувати шаблони. В якості такого шаблону використовується перша збірна рама.
Корисна порада
Щоб у процесі різання прозоре покриття не зміщувалося, його потрібно затиснути інструментом, використовуючи дерев'яні дощечки в якості прокладок. Пластикове дахове покриття краще різати пилкою з дрібними зубами. Інструмент потрібно злегка нахилити і працювати їм без натиску. В іншому випадку ножовочное полотно заклинить.
Облаштування даху гаража залежить від виду покрівельного матеріалу. В даний час на ринку досить великий вибір різних матеріалів. Все залежить від ваших уподобань та фінансових можливостей.
Інструкція
1
Якщо гараж розташовується поряд з житловим будинком, то рекомендується покрити його аналогічним покрівельним матеріалом, що і сама будівля. Такий дизайн будівель буде досить гармонійно дивитися і добре прикрасить ділянку. Ви можете навіть використовувати елітні види покрівлі, наприклад, металочерепицю. Врахуйте, монтаж такого матеріалу досить складний і вимагає спеціальних навичок.
2
Якщо ж гараж розташований далеко від будівлі, то перевагу краще всього віддати більш доступним покрівельних матеріалів, наприклад, руберойду, оцинкованого металу або шиферу. Кожен з них вимагає певних правил установки, при дотриманні яких покрівля буде міцна і водонепроникна.
3
Якщо ви вирішили покрити дах руберойдом, то для початку зробіть жорсткий суцільний каркас обрешітки. У ролі гідроізолятора буде використаний руберойд. Даний матеріал має подвійну функцію: ефективний захист від води та створення міцного недорогого покриття. Такий покрівельний матеріал продається в рулонах.
4
Покривати дах гаража необхідно трьома шарами руберойду. Два нижніх пласта будуть підкладковими, а верхній - покривний. Також варто відзначити, верхній шар обов'язково повинен мати щільну посипання. Основу потрібно змастити бітумної мастилом. Тільки після цього можна накривати її першим шаром руберойду. Розташуйте його паралельно коника даху. Стелити матеріал необхідно смугами внахлест. На краях загорніть його під козирок. Додатковий шар можна прибити шиферними цвяхами. Після цього всю поверхню потрібно покрити бітумною мастилом. Далі укладається наступний підкладковий шар. Краю знову необхідно звернути. Аналогічним чином наноситься останній покривний шар. Врахуйте, на поверхні не повинно бути складок. Даний дефект в більшості випадків призводить до швидкого псування покриття. Служити такий дах буде близько 15 років.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0VDdc75KuJI