Як виправити svchost.exe.

Повідомлення про помилку Svchost.exe програми зазвичай виникає після перезапуску операційної системи Windows XP Professional. Завантаження в безпечному режимі не усуває помилку. Необхідно використовувати утиліту «Журнал подій» для визначення процесу, що викликає помилку.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску інструменту командного рядка.
2
Введіть значення services.msc в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
3
Розкрийте посилання «Служба автоматичних оновлень» на правій панелі вікна програми подвійним кліком миші і перейдіть на вкладку «Вхід у систему».
4
Переконайтеся в тому, що за замовчуванням обрана обліковий запис локальної системи і зніміть прапорець на полі «Дозволити взаємодіяти з робочим столом».
5
Перейдіть у розділ «Профіль обладнання» і виберіть вкладку «Вхід у систему».
6
Застосуйте прапорець на полі «Вхід у систему» і перейдіть на вкладку «Загальні».
7
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на поле «Автозапуск» і виберіть команду «Включити».
8
Перейдіть у розділ «Стан служб» та натисніть кнопку «Пуск» для запуску функції.
9
Натисніть кнопку «Пуск» у розділі «Фонова інтелектуальна служба передачі (BITS)> Перенастройка бібліотек Windows Update:» для запуску функції.
10
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати».
11
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для виконання команди.
12
Введіть значення REGSVR32 WUAPI.DLL в поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter.
13
Дочекайтесь появи повідомлення з текстом «DllRegisterServer in WUAPI.DLL вдалося» і повторіть введення наступних команд в поле командного рядка з нажиманием клавіші Enter після кожної команди: - regsvr32 wuaueng.dll; - regsvr32 wuaueng1.dll; - regsvr32 atl .dll; - regsvr32 wucltui.dll; - regsvr32 wups.dll; - regsvr32 wups2.dll; - regsvr32 wuweb.dll.
14
Введіть значення net stop WuAuServ в поле командного рядка та натисніть клавішу Enter.
15
Введіть значення cd% windir% в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK.
16
Введіть команду ren SoftwareDistribution SD_OLD і натисніть кнопку OK для перейменування папки «Розподіл програмних засобів».
17
Введіть команду net start WuAuServ і натисніть клавішу Enter для перезапуску служби «Оновлення Windows».
18
Введіть значення Exit і натисніть кнопку OK для завершення роботи інструменту командного рядка.
19
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
При роботі з операційною системою Windows XP можна зіткнутися з такою проблемою, як періодичне поява на екрані вікна з тексnом про можливу помилку (файл svchost.exe). Такого роду помилку можна пов'язати з порушенням стабільності в системі, причину якого можна дізнатися з «Журналу подій».
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення services.msc.
Інструкція
1
Для запуску вищевказаного додатку необхідно натиснути меню «Пуск», в списку, вибрати пункт «Виконати», в порожнє поле ввести команду services.msc і натиснути кнопку «ОК».
2
У вікні «Служби» знайдіть елемент «Служба автоматичних оновлень» і відкрийте його. У новому вікні перейдіть до вкладки «Вхід у систему» і перевірте точність введення імені користувача.
3
Зніміть позначку з пункту «Дозволити взаємодію з робочим столом». У розділі «Профіль обладнання» перейдіть до вкладки «Вхід у систему» і включіть цю опцію.
4
На вкладці «Загальні» перевірте активність опції «Автозавантаження», якщо опція не активна, поставте позначку навпроти цього пункту.
5
Тепер натисніть меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». У порожньому полі нового вікна введіть команду cmd (командний рядок) і натисніть кнопку «ОК».
6
У вікні, введіть команду regsvr32 wuapi.dll, потім натисніть клавішу Enter. Чекайте до тих пір, поки не з'явиться наступна напис: DllRegisterServer in wuapi.dll вдалося.
7
Ті самі дії в командному рядку необхідно здійснити з командами regsvr32 wuaueng.dll, regsvr32 atl.dll, regsvr32 wucltui.dll, regsvr32 wups2.dll, regsvr32 wups.dll, regsvr32 wuaueng1.dll, regsvr32 wuweb.dll.
8
Потім в командному рядку слід набрати команду net stop WuAuServ і натиснути клавішу Enter. Потім введіть команду cd% windir% і також натисніть клавішу Enter.
9
Незважаючи на те, що команд введено багато, на роботу операційної системи це не вплине. Залишилося ввести декілька команд: ren SoftwareDistribution SD_OLD (перейменовує папку "Розподіл програмних засобів").
10
Основні дії з усунення причин появи повідомлення про помилку файлу svchost.exe закінчені. Для перезапуску служби Windows Update необхідно в командному рядку ввести команду net start WuAuServ і натиснути клавішу Enter.
11
Для виходу з командного рядка можна скористатися командою Exit або натиснути на хрестик в правому верхньому куті програми. Після перезавантаження вікно з помилкою перестане з'являтися, в тому числі після оновлення операційної системи.