Як відключити Punto Switcher. Як відключити пунто світчер.

Іноді у користувача виникає необхідність у відключенні програми Punto Switcher в ході роботи. Така необхідність може бути пов'язана з введенням великої кількості символьних сполучень - наприклад, паролів. Або з грою, де планується активно використовувати клавіатуру. А також з проходженням програм навчання сліпий друку на кшталт "Соло на клавіатурі" - у ній при працюючому Switcher виникає проблема, пов'язана з виведенням іншого символу при натисканні правильної клавіші, зараховуваний програмою як помилка.
Вам знадобиться
  • Програма Punto Switcher.
Інструкція
1
Знайдіть іконку Punto Switcher в правому кутку нижньої частини робочого столу. В залежності від налаштувань програми, вона буде виглядати або як прапор, або як позначення поточної мови - Ru або En.
2
Клацніть правою кнопкою по цій іконці, щоб викликати список, що розкривається. В ньому виберіть пункт Автопереключення, і клацанням лівої кнопки зніміть з нього позначку. Колір іконки програми стане сірим, і програма автоматично не перемикатися між розкладками. Те ж саме діяння можна зробити й іншим шляхом - клацніть лівою кнопкою на іконку, і в короткому списку виберіть той же пункт - Автопереключення. Нарешті, можна просто вийти з Switcher - для цього в розкривним списку, який з'явиться після клацання по іконці правою кнопкою, потрібно вибрати пункт Вийти, і клацнути по ньому.
3
Запустити програму знову можна за допомогою ярлика, включати можливість автоматичного переключення слід за допомогою повторного клацання по однойменному пункту меню.
4
Іноді іконка програми не відображається. У такому випадку: -Використовуйте клавіші Alt, Ctrl і Del для того, щоб викликати замість робочого столу меню блокування комп'ютера. Виберіть у ньому пункт "Диспетчер завдань" і клацніть лівою кнопкою по нему.-Клацніть по вкладці "Процеси", яка розташовуватиметься в робочому вікні "Диспетчера завдань" .- Знайдіть у цій вкладці процес ps.exe. Клацанням правої кнопки по ньому відкрийте контекстне меню, і виберіть у ньому пункт Завершити процес. Замість останнього дії також можна вибрати процес клацанням лівої кнопки, і натиснути на кнопку "Завершити процес", що знаходиться в правому кутку нижній частині вікна диспетчера. Додаток буде відключено.
5
У деяких випадках знадобиться натиснути "Завершення процесу" кілька разів, поки робота Punto Switcher не буде завершено процес, а його назва не пропаде зі списку процесів.
Зверніть увагу
В старих версіях додатка буде пункт "Відключити" замість пункту "Автопереключення".
Корисна порада
Якщо додаток все ж перемкнуло розкладку неправильно, то досить виділити слово і натиснути клавіші Shift + Break для зворотного перемикання.