Як відкрити диспетчер файлів.

Диспетчер файлів (він же диспетчер задач) - це зручний інструмент операційної системи, що дозволяє відключити завислий процес або програму, а при потребі і запустити новий процес. Зазвичай ці специфічні можливості звичайний користувач персонального комп'ютера застосовує досить рідко. Саме тому в компаніях з корпоративними мережами доступ до диспетчера задач закритий адміністратором. Що робити, якщо ця функція все ж знадобилася?
Інструкція
1
Перевірте можливість відкрити диспетчер файлів. Якщо ситуація схожа на ту, що була описана вище, тобто ваш персональний комп'ютер - частина корпоративної мережі та адміністратор скасував ваше право запустити диспетчер файлів, то в цьому випадку ви нічого зробити не зможете і скористатися цією функцією не вдасться. Якщо при спробі активувати диспетчер файлів (завдань) у вас вдома, на вашому персональному комп'ютері, вискакує повідомлення про те, що дана функція заблокована адміністратором, то з'являється серйозний привід для занепокоєння. Адже на вашому комп'ютері ніякого адміністратора крім вас немає і бути не повинно. Можливо, все це витівки шкідливого програмного забезпечення.
2
Випробуйте всі доступні комбінації для запуску диспетчера задач. Натисніть послідовно комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Delete або Ctrl + Shift + Esc. Не забудьте спробувати натиснути правою кнопкою миші на панелі задач і дати команду «Запустити диспетчер задач». Якщо нічого з цього не допомогло, то приступайте до більш рішучих дій.
3
Проведіть наступні маніпуляції з реєстром. Натисніть кнопку «Пуск», потім «Виконати». В командний рядок введіть gpedit.msc. Після цього повинен запуститися редактор групових політик. Зверніться за наступним маршрутом: «Конфігурація користувача» -> «Адміністративні шаблони» -> «Система» -> «Можливості» -> «Видалити диспетчер задач». Перевірте, чи варто в останньому пункті значення «включено». Змініть це значення на «відключено» або «не заданий». Це дія повинна привести до активації диспетчера файлів (диспетчера задач). Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Якщо диспетчер задач з незрозумілих причин знову відключився, це може бути сигналом про вірусну активність. Запустіть антивірус і перевірте ваш комп'ютер.
Зверніть увагу
Всі маніпуляції з реєстром проводите з крайньою обережністю, оскільки зміна не тих параметрів або видалення не того ключа може привести до краху операційної системи.