Як поставити статус в QIP. закриті альбоми qip.ru.

Quiet Internet Pager або QIP відомий широкій публіці як клієнт однойменного протоколу обміну миттєвими соообщенія ICQ. Від всіх інших він відрізняється повною відсутністю реклами, безкоштовністю, швидкістю роботи і економією трафіку. Крім того, існують версії QIP, підтримувані різними платформами, починаючи від Java і закінчуючи Android.
Вам знадобиться
  • Клієнт QIP 2005 (Infium, 2010), встановлений на вашому комп'ютері, яка-небудь обліковий запис ICQ, в яку виконаний вхід.
Інструкція
1
Зайдіть в QIP під своїм обліковим записом ICQ. Якщо ви заходите в перший раз, вам буде потрібно ввести номер ICQ і пароль до нього. Пам'ятайте! Пароль чутливий до регістру. Якщо ж ви заходите в Програму за допомогою QIP 2010 або Infium вам буде бажано зареєструватися в сервісах QIP.ru.
2
Відкрийте головне вікно QIP. За замовчуванням воно викликається кліком миші на іконці зеленого квіточки в треї, поруч з годинником. Внизу цього вікна ви побачите кнопку (Ваш статус) із зеленим квіточкою в окулярах. Натисніть на неї. Відкриється меню, що випадає головних статусів ICQ, що включають такі статуси як "Працюю", "Відійшов", "Недоступний" та інші. Ви можете використовувати будь-який з них в залежності від ситуації.
3
В головному вікні вище і правіше кнопки «Ваш статус» є ще одна кнопка, яка дозволить вам змінювати вашу статус картинку. За аналогією з попереднім статусом, тут ви можете вибирати будь-яку картинку, залежно від ситуації в якій перебуваєте. В цьому пункті знаходяться такі статуси як: «Злий», «Думаю», «Любов» та інші. Крім того, після вибору картинки ви можете написати до неї додатковий коментар, який зможуть прочитати інші учасники ICQ.
Зверніть увагу
Якщо ви зміните ваш головний статус на «Не в мережі», ви вийдіть з програми-месенджера. Якщо ви хочете сховатися від інших користувачів, але при цьому залишатися в системі, доцільно використовувати статуси «Невидимий» або «Невидимий для всіх».
Корисна порада
Алгоритм зміни статусу в QIP 2005 ідентичний алгоритму зміни статусу в QIP 2010 або Infium. Ви можете використовувати будь-який з цих клієнтів, і якщо у вас є багато контактів в відмінних від ICQ системах обміну миттєвими повідомленнями, вам доцільно буде використовувати Infium або 2010.