Як видерти зуб без болю. Як самостійно вирвати зуб.

Якщо у вас не дуже хороші зуби і ви боїтеся йти до стоматолога, то спробуйте висмикнути зуб самостійно. Але в будь-якому випадку, краще спочатку спробувати трохи його розхитати.
Інструкція
1
Спробуйте спочатку розхитати зуб для того, щоб потім висмикнути його з меншим болем. Їжте постійно яблука і морква саме тією стороною, на якій і знаходиться зуб, що вам заважає.
2
Зуб можна розхитати і іншим способами, наприклад, мовою, якщо це, звичайно, не заподіює вам болю. Не лізьте в рот пальцями з цією метою. По-перше, ви можете занести в рот інфекцію, а по-друге, це некрасиво виглядає з боку. Крім того, ваші діти, помітивши, як ви розхитує собі зуб, можуть сприйняти це як керівництво до дії. У самому крайньому випадку візьміть чистий бінтік (або шматочок марлі), намотайте його на пальці і коли ніхто не бачить, розхитуйте зуб.
3
Чи не прислухайтеся до порад з видалення зубів за допомогою плоскогубців. Вириваючи собі зуб таким чином, від болю ви не позбудетеся. Крім цього, при такому радикальному способі виривання існує величезний ризик пошкодити й інші зуби або гірше того, отримати зараження крові.
4
Якщо вас турбує молочний зуб, ви можете вирвати його за допомогою нитки і тільки тоді, коли він вже добре розхитаний. Обв'яжіть неугодний зуб одному кінцем капронової нитки, а другий прив'яжіть до ручки розкритої двері в кімнату. Кілька разів глибоко вдихніть і різко захлопніть двері ногою (або попросіть кого-небудь про це). Біль буде миттєва і нетривала. Після цього не пийте і не їжте протягом 2-х годин.
5
Переборите свої страхи і зверніться до стоматолога. На сьогоднішній день існує декілька методик знеболювання перед видаленням зуба. В клініці вам можуть запропонувати традиційну місцеву анестезію за допомогою лідокаїну, але якщо вам стає погано при одному виді стоматолога зі щипцями в руці, пройдіть обстеження і тільки після цього підпишіть договір на видалення зуба під загальним наркозом.
6
Існують і більш сучасні методики місцевого знеболення. Ви не відчуєте болю навіть від уколу шприца. Місце для ін'єкції обробляється спочатку спеціальним гелем-анестетиком, і тільки потім в ясна вводиться за допомогою шприца знеболююче речовина, яка діє у багато разів ефективніше ледокаїн. Однак для того, щоб випробувати на собі подібний метод знеболення, потрібно викласти кругленьку суму за послуги фахівця в приватній стоматологічній клініці.
На жаль, так трапляється. Замість того, щоб у потрібний момент піти до стоматолога і вилікувати зуб, людина відкладає візит з дня на день і добирається до кабінету лікаря, коли залишається лише один засіб - видалення. Дивуватися цьому не доводиться. У багатьох одна згадка про стоматолога мимоволі асоціюється з найсильнішою болем, яку доводилося випробовувати колись при лікуванні або видаленні зубів.
Інструкція
1
Лікар може запропонувати видалити зуб, якщо: більша його частина або кістка порушені інфекцією, через недостатність місця він прорізався тільки частково, в наявності глибоке ураження карієсом. Існую протипоказання до проведення процедури в даний конкретний момент часу - загострення серцево-судинних і психічних захворювань, стоматит, вірусна інфекція.
2
Якщо виявлено, що видалення необхідно, і ніщо цьому не перешкоджає, вам дадуть направлення на рентген, який дозволить виявити довжину і форму зуба, його розташування в оточуючих тканинах і, отже, визначити рівень складності майбутньої процедури. А це, в свою чергу, дозволить вибрати метод знеболення для даного конкретному випадку.
3
При використанні місцевої анестезії знеболюється сам зуб, оточуючі його ясна і кістку. Сучасні лікарські препарати в багато разів перевершують застосовувалися раніше новокаїн і лідокаїн і роблять процедуру видалення абсолютно безболісною.
4
Спочатку за допомогою спеціального висококонцентрованого гелю-анестетика знеболюється місце введення голки в слизову. Пацієнт не відчуває болю від уколу і дискомфорту при розповсюдження анестезії. Після знеболювання видалення проводиться звичайним чином. Зуб розхитується, а потім вилучається за допомогою щипців або, в разі необхідності, розтинають і віддаляється по частинах. Після закінчення процедури лікар може накласти шви.
5
Видалення зуба може проводитися під загальним наркозом. Пацієнту вводять анальгетик, і він засинає. Лікар-анестезіолог контролює роботу серця, дихання, глибину сну. При видаленні зуба під загальним наркозом болю ви точно відчувати не будете. Однак існують протипоказання - некоррегірованний цукровий діабет, серцева недостатність, загострення бронхіальної астми, анемія, патологічне ожиріння, тромбоцитопенія, прийом деяких лікарських препаратів.