Як лікувати білі прищики.

Білі вугри (просянки, міліуми) найчастіше з'являються навколо очей і в області вилиць в результаті закупорки проток сальних залоз. Вони мають вигляд білих горбків розмірами 1-2 мм. На дотик міліуми щільні і безболісні. Позбутися від них можна за допомогою сильних пілінгів, механічного чищення, електро- або лазерокоагуляции.
Вам знадобиться
  • - миска;
  • - трава ромашки або звіробою;
  • - ефірне масло;
  • - рушники;
  • - 1- 2% саліциловий спирт;
  • - порошок бадяги;
  • - 3% розчин перекису водню.
Інструкція
1
Вимийте руки. Очистіть обличчя від косметики і распарьте шкіру.
2
Налийте в миску окріп. Додайте у воду траву ромашки, звіробою або капніть кілька крапель ефірного масла. Через 2 хвилини, коли вода в мисці злегка охолоне, потримайте обличчя над парою кілька хвилин. Якщо ваша шкіра суха, то тривалість процедури становить 3-5 хвилин, якщо жирна, то 10 хвилин. Для того, щоб вода не випаровувалася і не охолоджувалася занадто швидко накрийте голову і миску рушником.
3
Якщо ви не хочете тримати обличчя над парою, то можете спробувати інший спосіб. Візьміть махровий рушник і змочіть його гарячою водою. Відіжміть і покладіть на обличчя на 1-2 хвилини. Як тільки рушник почне остигати, знову змочіть його гарячою водою. Повторюйте змочування 3-4 рази.
4
Протріть шкіру обличчя 1% саліциловим спиртом.
5
Візьміть стерильну голку для ін'єкцій. Кінчиком голки обережно проколюють шкіру над міліуми, а потім видавлюйте їх вміст. Якщо ви все робите правильно, то крові бути не повинно або вона буде в незначних кількостях. Після процедури продезінфікуйте особа саліциловим спиртом. Надалі для профілактики появи білих вугрів щодня обробляйте шкіру 2% саліциловим спиртом.
6
Замість механічного чищення можна зробити пілінг з бадягі. Змішайте вміст одного пакетика бадяги з 3% перекисом водню до отримання рідкої пінливою кашки. Нанесіть отриману суміш на області, покриті міліуми. Помасажуйте їх протягом 1 хвилини, а потім залиште бадягу на обличчі ще на 10-15 хвилин. Вмивайтеся прохолодною водою. У наступні 2-3 дні користуйтеся сонцезахисними кремами для профілактики появи пігментних плям. Повторюйте процедуру нанесення бадяги 1 разу на тиждень. Курс 5-6 процедур. При появі подразнення або лущення шкіри припиніть застосування пілінгу і змащуйте її 2% саліциловим спиртом.
7
Якщо спроби самостійного видалення міліуми виявилися безуспішними, зверніться до косметолога. Він очистить обличчя за допомогою електро- або лазерокоагуляции вугрів.