Як лікувати пухке горло.

Мигдалини стають пухкими під впливом мікробів, які з'являються у великих кількостях в період ангіни. Поступово вони починають запалюватися все частіше і частіше, адже їх структура порушується, а мікроби наносять перший удар саме по миндалинам. Тільки правильне лікування та регулярна профілактика захворювання допоможе відновити захисні функції гланд.
Вам знадобиться
  • - антибіотики;
  • - сіль;
  • - йод;
  • - сода;
  • - календула;
  • - аерозольні засоби або пастилки.
Інструкція
1
Якщо рихлість горла пов'язана з гострою стадією хвороби, вам потрібно приймати антибіотики. А щоб отримати відповідні призначення, зверніться до терапевта. Лікар огляне мигдалини і призначить вид антибактеріального засобу. У деяких випадках необхідний мазок з порожнини глотки для виявлення збудників хвороби. Але це роблять лише при стійкій і довго не проходить ангіні, коли є припущення про грибковому ураженні слизової.
2
Полощіть горло соляним розчином. Розведіть чайну ложку морської або кухонної солі в склянці води, додайте трохи соди і три краплі йоду. Якщо у вас є «Йодинол», то використовуйте його, але потрібно не менше 1 столової ложки на склянку соляного розчину. Механічне очищення сприятиме усуненню бактерій, а антибактеріальні компоненти будуть витягати гній з глибини мигдалин.
3
Календула має в'язку і антибактеріальним ефектом, добре допомагає для лікування порожнини рота і горла. Розводите приблизно столову ложку в 200 мл теплої води і полощіть горло отриманим розчином 3-10 разів на день - залежить від стадії захворювання. Якщо процедуру повторювати протягом декількох місяців, кількість захворювань на рік різко скоротиться, або ви взагалі забудете про те, що таке ангіна. Календула зробить гланди щільніше, а відповідно вони будуть менш сприйнятливі перед атакою мікробів.
4
Зрошують горло аерозольними препаратами з вмістом ефірних масел, антибактеріальних компонентів і протигрибкових засобів. Тими ж властивостями володіють і пастилки, які використовуються для лікування ангіни. Середній час використання 7 днів, при необхідності можна продовжити до декількох місяців.
5
Якщо гланди так і залишаються пухкими, а частота захворювань ангіною все зростає, зверніться до лора. Лікар промиє лакуни, після чого ангіна перестане вас турбувати близько 6-12 місяців. Головне, пройти весь курс промивань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pm4FUQ-U9g4