Як встановити нумерацію сторінок.

У документах Microsoft Word номери сторінок можна поміщати в колонтитулі, а також на полях. Нумерація в цьому текстовому процесорі є лише окремим випадком колонтитула, тому всі інструменти створення і редагування колонтитулів доступні і для номерів сторінок. Тобто можна задавати не тільки положення номерів на сторінці, а й ставити їм власний колір, шрифт, розмір і формат.
Вам знадобиться
  • текстовий процесор Microsoft Office Word 2007.
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор і завантажте в нього документ, сторінки якого потрібно пронумерувати. Виберіть у меню програми вкладку «Вставка» і клацніть по кнопці «Номер сторінки» в групі команд «Колонтитули». Ця кнопка активна лише в тому випадку, якщо в документі вже є більше однієї сторінки. Інша обов'язкова умова - потрібно включити режим «Розмітка сторінки». Клацання відкриває список, що випадає, в який поміщені різні варіанти розміщення номерів на сторінці. При наведенні курсора миші на вас варіант буде відкриватися підрозділ, в якому потрібно вибрати один із способів позиціонування.
2
Задайте параметри відображення номерів, скориставшись інструментарієм «Конструктора» - така вкладка додасться в меню після того, як ви виберіть один з варіантів розміщення номерів. Встановіть потрібні розміри відступів від краю аркуша і від тексту. Якщо документ передбачається надрукувати у форматі книги, то можна задати різні способи позиціонування для парних і непарних сторінок - у цьому випадку номери будуть завжди знаходитися у зовнішнього (або внутрішнього) краю сторінки (для парної - у правого, для непарної - у лівого).
3
Перейдіть знову на вкладку "Вставка" і повторно відкрийте список, що випадає на кнопці «Номер сторінки», якщо хочете змінити порядок і формат нумерації сторінок. Вибравши пункт «Формат номерів сторінок» ви відкриєте віконце, де за допомогою полів «Формат номера» і «Включити номер глави» можна вибрати варіант написання номерів. А виставляючи на різних сторінках документа різні номери в полі «почати з» можна робити пропуски в нумерації або повторювати номери, якщо в цьому є необхідність. Коли потрібні значення будуть виставлені, натисніть на кнопку «OK», а потім натисніть клавішу esc, щоб вимкнути режим редагування колонтитула і повернутися до редагування основного тексту.