Як викласти ролик в інтернет.

За кілька років після появи можливості підключатися до інтернету з високою швидкістю, в ньому з'явилася величезна кількість місць для розміщення відеофайлів, що дозволяють завантажувати ролики і ділитися ними з величезною кількістю користувачів. Одним з найпопулярніших відеосообществ став сайт YouTube, що дозволяє завантажувати різноманітні відео і показувати їх всьому світу.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт youtube.com і натисніть на посилання «Додати відео». У разі, якщо ви не маєте аккаунта на даному сервісі, на наступній сторінці відкриється форма для реєстрації в YouTube. В процесі реєстрації вкажіть адресу своєї електронної пошти, придумайте пароль, що складається не менше ніж з 8 символів. Крім цього ви можете вказати країну свого проживання, а також свій вік. Це вплине на рекомендації та обмеження для перегляду деяких відеороликів. Для захисту від автоматичних реєстрацій вам буде потрібно ввести код з картинки, після чого, прочитавши умови використання, натисніть на кнопку "Я приймаю умови, Створіть мій акаунт" .Якщо у вас є аккаунт Google, реєстрація на YouTube не буде потрібно.
2
Після входу під своїм обліковим записом знову натисніть на посилання «Додати відео». Відкриється сторінка додавання відеозапису. Для початку завантаження знову натисніть кнопку «Додати відео», і вкажіть шлях до відеозапису у вікні, файлового менеджера, потім натисніть кнопку "Відкрити". Відразу після цього почнеться завантаження ролика, швидкість якої залежатиме від швидкості вашого підключення до інтернету. Поки йде завантаження ролика, в спеціальних полях вкажіть такі відомості про відео, як назва, опис, категорія і теги. Ці відомості допоможуть тим, хто буде шукати ваш ролик на сервісі за допомогою вбудованого пошуку, а також за допомогою сторонніх пошукових машин. Після завантаження та обробки ролика натисніть на кнопку «Зберегти зміни».
3
Скопіюйте посилання на завантажений відеоролик і розішліть її всім, кому ви хотіли показати його. Для додавання ролика на сайт або в блог натисніть на кнопку «Відправити», потім на кнопку «Вбудувати» і скопіюйте embed-код відео. Потім вставте його в редактор записів сайту або блогу. На сторінці поста з'явиться відео і плеєр Youtube.