Як укладати волосся стайлером. Як накрутити волосся на стайлер.

На перший погляд може здатися, що праскою або стайлером можна лише тільки ідеально випрямити волосся. Насправді ж, варіантів укладання зі стайлером більш ніж достатньо. Волосся за допомогою прасування можна не тільки випрямляти, але і закручувати в дрібні або великі локони і робити спіралеподібні кучері. Одним словом, стайлер - універсальний засіб, який вже давним-давно замінило щипці для завивки волосся. Залишилося тільки оволодіти його нескладної технікою.
Інструкція
1
Помийте голову і дайте їй злегка підсохнути самостійно. В цей час не розчісуйте волосся, не чіпайте і не використовуйте ніяких укладальних або доглядають коштів.
2
Після того, як волосся трохи підсохли, нанесіть на них термозахисної засіб, створивши, таким чином, непомітну плівку на волоссі, яка збереже їх від подальших ушкоджень.
3
Потім розчешіть волосся по всій довжині гребінцем з рідкими зубами, і бажано, щоб вона була з дерева або будь-якого іншого натурального матеріалу.
4
Тепер можете висушити волосся феном, нахиляючи голову вниз і направляючи гаряче повітря фена від коренів до самих кінчиків.
5
Коли волосся стали абсолютно сухими, прямими і об'ємними, включайте стайлер. Якщо ви вирішили випрямити волосся, то, використовуючи декілька затискачів, заколіть волосся на маківці, залишивши кілька пасом знизу. Візьміть невелике пасмо, розташуйте її між гарячими щипцями стайлера і ведіть його зверху вниз по волоссю. Те ж саме виконайте з іншими волоссям, поступово випускаючи їх із закріпленого пучка у верхівки. Це дозволить рівномірно випрямити все волосся.
6
Якщо ж ви хочете накрутити волосся за допомогою стайлера, то вам необхідно так само, використовуючи затискачі, закріпити волосся нагорі, і, починаючи знизу, зафіксувати пасмо між щипцями і повільно крутити стайлер навколо пасма від середини або від самого коріння - залежить від того, як ви хочете, щоб виглядали ваші кучері. Форма кучерів може бути різною - дивлячись, під яким нахилом стайлера ви накручуєте волосся. Якщо ви тримаєте утюжок паралельно підлозі, то локони будуть міцними і круглими. Якщо ж стайлер перпендикулярний підлозі, то кучері будуть спіралевидної форми.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BSc8EMlQqvI
Зверніть увагу
Не забувайте, що перед використанням стайлера необхідно, щоб волосся було абсолютно сухими, тобто повністю від коренів до кінчиків висушені феном.
Корисна порада
Перукарі стверджують, що однією з основних причин випадіння волосся є надмірне і навіть щоденне використання стайлера. Як би ви не захищали ваші волосся від високих температур, структура волосся все одно дуже чутлива і з часом псується від нескінченних укладок. Тому не робіть завивку або випрямлення волосся за допомогою прасування занадто часто. Крім того, стежте за температурою стайлера - вона повинна бути не більше 200 градусів.