Як визначити модель мережевої карти.

Після перевстановлення Windows нерідко з'являється необхідність в установці додаткового драйвера на окремий пристрій. В операційних системах містяться драйвери лише для малої частини комп'ютерного обладнання, причому деякі пристрої вимагають більш нових драйверів, ніж ті, що встановлені спочатку. Одним з таких пристроїв є мережева карта. Модель карти визначити досить складно - сама її плата не має чітких вказівок на найменування моделі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в Мережу.
Інструкція
1
Увійдіть в диспетчер задач. Для цього клацніть правою кнопкою миші по значку Мій комп'ютер, в контекстному меню виберіть пункт Диспетчер завдань, і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Відкриється вікно, в якому буде наведено список всіх встановлених на ПК пристроїв, згрупованих за смисловим категоріям.
2
Якщо модель карти не визначена комп'ютером, то вона буде вважатися непізнаним пристроєм, мати іконку у вигляді знаку питання жовтого кольору. Зазвичай воно називається Ethernet-контролером і знаходиться в групі мережевих пристроїв.
3
Клацніть правою кнопкою миші по значку мережевої карти. У контекстному меню клацніть по пункту Властивості, щоб викликати вікно з даними про пристрій. У ньому будуть перераховані відомості про драйвер пристрою, його виробника, використовуваних їм ресурсах і його фізичному підключенні до систем комп'ютера. Тут же буде вказана модель мережевої карти, якщо система змогла її визначити. В іншому випадку слід продовжити виконання таких дій.
4
Клацніть по вкладці Відомості у верхній частині вікна властивостей пристрою. Клацанням миші по списку, що розкривається у верхній частині вікна відкрийте його, та виберіть у ньому пункт, що містить код екземпляра пристрою. У нижній частині вікна з'явиться набір букв, цифр і спеціальних символів, якими позначається дана конкретна мережева карта.
5
Скопіюйте код натисканням сполучення клавіш Ctrl і С, і збережіть його. Він буде потрібно для пошуку драйвера для мережевої карти встановленої моделі. Слід ввести отриманий код в будь-яку пошукову систему - у її видачі обов'язково знайдеться вказівку на драйвер для мережевої карти.
6
Закачайте драйвер і встановіть його. Після установки і перезавантаження системи знову зайдіть у властивості мережевої карти в диспетчері завдань. Якщо драйвер був інстальований вірно - там буде вказана модель мережевої карти.
Корисна порада
Якщо потрібно визначити модель карти на портативному комп'ютері, має сенс шукати по його моделі - такі пристрої мають однаковий жорстко заданий набір обладнання.