Як зробити хімчистку авто.

Підтримання салону автомобіля в належному стані повинно бути першорядним завданням для кожного автолюбителя. Адже від того, наскільки чисто у вашому автомобілі, залежить рівень комфорту, який ви надаєте вашим пасажирам. Більшість сучасних водіїв основну увагу приділяє мийці автомобіля ззовні і марно. Адже внутрішнє очищення важлива не тільки з точки зору комфортності, але і для підтримки в належному стані електропроводки та інших високотехнологічних систем автомобіля. Дбайте про стан свого автомобіля, і ви заощадите свої нерви і фінансові кошти на її ремонт.
Інструкція
1
Робіть хімчистку авто самостійно, тоді з часом ви навчитеся здійснювати її максимально швидко і без зайвих, непотрібних витрат сил та енергії. Хімчистка салону авто поділяється на три основних стадії: прибирання крупного сміття, вологе прибирання, очищення автомобіля за допомогою спеціальних хімічних засобів.
2
Перш ніж виконувати прибирання, винесіть з машини всі зайві речі: документи, інструменти, целофанові пакети і багато іншого. Вийміть гумові килимки і витрусити їх. Потім віником підметіть найбільш великі частки сміття. Далі налийте у відро з ганчіркою холодної води і проведіть ретельне прибирання всього пилу, яка залишилася в салоні вашого автомобіля.
3
Якщо після проведених маніпуляцій залишки бруду і пилу не вдалося прибрати, використовуйте спеціальні засоби для хімчистки авто, придбати які можна в будь-якому магазині або супермаркеті для автолюбителів. Застосовуйте ці кошти з граничною обережністю. Оскільки попадання їх на очі або шкірні покриви тіла може серйозно нашкодити вашому здоров'ю. Для здійснення прибирання використовується спеціальні захисні рукавички та окуляри. Також вам знадобитися пульверизатор, за допомогою якого можна легко наносити вологу на скла або гладкі поверхні.
4
Якщо ви не хочете самостійно проводити прибирання автомобіля, зверніться в спеціальні хімчистки, де досвідчені фахівці виконають всі роботи по найвищому розряду. Обладнання для хімчистки авто, яке є в їх розпорядженні, дозволить провести всі заходи в максимально стислі терміни. Протягом всього часу експлуатації авто ретельно стежите за чистотою як всередині салону, так і поза ним. Це дозволить вам створити імідж господарського та бережливого власника автомобіля, яким завжди можна буде скористатися.