Як збільшити потужність BMW.

У двигуні БМВ укладений чималий потенціал для форсування. Професіонали турботюнінга додають двигунів БМВ кілька десятків кінських сил. Фахівці таких фірм налагодили випуск комплектів, що дозволяють підвищити потужність двигунів БМВ до 35 к.с.
Інструкція
1
Випускна сістемаТюнінг випускної системи БМВ дозволяє додати до потужності до 25 к.с. - Це високоефективний результат форсування двигуна за допомогою тільки тюнинговой випускної системи. Каталізатор призначений для зменшення вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах. Але за своєю конструкцією створює опір потоку відпрацьованих газів. Заміна каталізатора на просту трубу або високоефективний спортивний каталізатор сильно зменшує цей опір. В результаті двигуну «повертається» втрачена потужність. Прямоточна випускна система зі спортивними глушниками спроектована з урахуванням мінімального опору для вихлопних газів. В результаті, двигун БМВ втрачає у випускній системі незначна кількість потужності, а загальна потужність мотора підвищується. Після встановлення подібних систем двигун БМВ необхідно переналаштувати під нові характеристики випускної системи.
2
Блоки зняття екологічних обмежень та/або перепрограмування систем управління двигуном, тобто чіп-тюнінгВ залежності від системи дозволяє отримати надбавку 10-30 к.с. При вартості від 500 до 1200 євро це досить доступне і ефективний засіб форсувати двигун свого БМВ. Однак, слід враховувати деякі нюанси. По-перше, при установці такого комплекту слід замінити свічки, фільтра, форсунки і масло на нові, бажано - тюнінгові. Це підвищить вартість тюнінга. Після установки чип-тюнінгу двигун БМВ стає набагато більш чутливим до якості бензину і масла, до технічного обслуговування.
3
Установка турбонаддуваУчітивая, що турбонаддув збільшує вагу силового агрегату і всього автомобіля, концерн БМВ не прагнути встановлювати наддув на всі моделі своїх двигунів. Цим користуються тюнінгові ательє, розробляючи для різних моделей моторів системи турбонаддува, що дозволяють підвищити потужність агрегату в 1.5-1.7 рази. Складність доопрацювання двигуна такого рівня не дозволяє тюнинговой фірмі працювати з ненові моторами і проводити всі роботи безпосередньо на своїх виробничих площах.
4
Повітряний фільтр нульового опору сприяє підвищенню потужності двигуна за допомогою зменшення падіння тиску надходить у двигун повітря і поліпшення циркуляції повітря. Покращує спрацьовування двигуна (відгук на натиснення педалі газу) і динаміку двигуна.