Як зменшити почервоніння прища. Як зменшити число прищів.

За законом підлості, це трапляється саме в той день, коли ви йдете на побачення або на яке-небудь урочистий захід. Ви можете надіти найкрасивіше плаття, зробити укладку і макіяж на п'ять з плюсом, покрити пальчики лаком і надушитися духами, але, все одно, настрій буде зіпсовано, якщо на обличчі у вас буде красуватися червоний прищ. Не варто сподіватися, що новомодне засіб з реклами допоможе швидко позбутися від прища, якщо до побачення залишилося пара годин. За цей час можна лише зменшити почервоніння.
Вам знадобиться
 • Крем від прищів;
 • саліцилової-цинкова мазь;
 • серветка або ватний диск;
 • ватяні палички;
 • перекис водню ;
 • спирт;
 • одеколон;
 • олія чайного дерева;
 • антибактеріальне мило;
 • коректор зеленуватого відтінку ;
 • консилер в тон шкіри;
 • пудра.
Інструкція
1
Щоб швидко позбутися від прища, потрібно його підсушити. Тому, для початку потрібно все-таки застосувати один з кремів від прищів. Такий крем повинен містити антибактеріальні компоненти. Ще одне дешеве та перевірений часом засіб - це саліцилової-цинкова мазь. Таку мазь можна придбати в будь-якій аптеці. Нанесіть точково, на прищик, трохи засобу, злегка вбиваючи його подушечкою пальця. Залиште засіб на кілька хвилин, щоб воно могло вбратися. Залишки промокніть серветкою або ватним диском. Якщо кошти від прищів під рукою у вас немає, можете скористатися перекисом водню, спиртом, одеколоном, маслом чайного дерева або нанести шар мила (краще, якщо воно буде антибактеріальним). Вони також можуть підсушити шкіру, допомагаючи швидше позбутися від прища. Наносити ці засоби найзручніше за допомогою ватної палички.
2
Щоб зменшити почервоніння прища, можна вдатися до маскування. Вважайте, що основа вже нанесена, адже, до початку маскувальних робіт, було застосовано засіб від прищів. Якщо у вас мало часу, то маскування - це єдиний вихід. Для початку на прищик потрібно нанести коректор. Вибираючи колір коректора для маскування прищика, віддайте перевагу зеленому кольору і щільною текстурою. Зелені відтінки прекрасно нейтралізують червоний колір, дозволяючи зробити прищик менш помітним. Наносите коректор точково. Якщо є необхідність, вбийте його подушечками пальців, але не розмазуйте. Шар коректора повинен бути досить тонким, адже поверх нього потрібно буде нанести ще й консилер.
3
Консілер виберіть у тон шкіри, його текстура повинна бути щільною, але добре розподілятися по шкірі. Вибираючи консилер, зверніть також увагу на те, щоб дане маскувальне засіб не вбирало пудру. Деякі консілери, вбираючи пудру, роблять обличчя «плямистим». Наносите засіб точково поверх коректора, вбивайте його подушечками пальців. Наприкінці можете злегка припудрити прищик. Якщо хочете відволікти увагу від прищиків і почервонінь, робіть контрастний макіяж з акцентом на очі в холодних тонах.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не видавлюйте прищ. Є ризик занести інфекцію, тоді він не тільки не зменшиться, але стане ще червоно.
Корисна порада
Наносьте маскувальну косметику в помірних кількостях, щоб не забити пори. Крім того, велика кількість косметики хоч і зменшить червоність, але підкреслить обсяг прищика.