Як вибрати жіночі наручні годинники.

Годинки на руці - не просто механізм, що показує час. Це ще й прекрасна прикраса, ефектне доповнення до одягу або біжутерії та додаткова можливість блиснути своїм тонким смаком. Якщо ви вирішили придбати наручний годинник, необхідно знати декілька важливих правил, щоб не опинитися в черзі до вартового майстру або не придбати завідомо непотрібну річ.
Інструкція
1
Моделей і фасонів жіночих годинок зараз існує дуже багато. У першу чергу визначитеся, для якої мети вам потрібні годинник. Якщо ви хочете мати універсальне практичне прикраса, яке підійде до будь-якого одягу і буде ефектно виглядати і на світському прийомі, і на роботі, вам необхідні годинник в металевому корпусі. А якщо ж ваша мета - комфорт і простота, тоді можна обмежитися шкіряним ремінцем або навіть пластиковими годинками. Зараз дизайнерські моделі можуть бути одягнені в найнесподіваніші форми.
2
Якщо ви визначилися з тим, якими будуть ваші годинник, необхідно підійти до питання більш практично. На металевому браслеті можуть бути різні застібки, обов'язково перевірте, як застібаються годинник на руці і упевніться, що застібка надійна і не буде заїдати або відкриватися. Не варто також купувати годинник, якщо ви не можете застебнути або розстебнути їх. Швидше за все, з часом ситуація ніяк не вирішиться, а вам або доведеться і далі мучитися, або відмовитися від носіння годин.
3
Зверніть увагу на довжину браслета годин. Буває так, що металевий браслет занадто великий або навпаки, занадто малий. Якщо браслет вільно висить на вашому зап'ясті і не спадає, такі годинники можна купувати. А ось якщо годинник зісковзують з руки або впиваються в шкіру, коли ви повертаєте зап'ясті - від подібної покупки краще відмовитися. З шкіряними ремінцями справа йде набагато простіше - ширину тут можна відрегулювати за допомогою пробивання додаткових дірочок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=USKHYMw8jKw
Зверніть увагу
Розмір годинника повинен відповідати розміру вашої руки. На широкому зап'ясті добре виглядають великі годинники, а ось мініатюрні ручки вони абсолютно не прикрашають. Якщо ж володарка великої руки вибере для себе занадто маленькі і тонкі годинник, вони зроблять її зап'ясті ще масивніше.
Корисна порада
Купуючи годинник, подумайте про те, до якого з ваших нарядів вони можуть особливо підійти або не підійти. Часто жінки зовсім не замислюються про це і набувають годинничок, що не поєднуються з половиною їх гардеробу. Ідіть за годинами в тому одязі, яку плануєте з ними носити. А ще краще - придбайте собі кілька моделей, щоб можна було одягати їх з різною одягом.