Як замінити ремінь грм на Форд Фокусі. Як замінити ремені форд фокус.

Заводом-виробником передбачена заміна ременя ГРМ через кожні 60 000 км або через кожні 6 років. Крім того, ремінь ГРМ слід замінити при наявності слідів масла на його поверхні, а також при зносі або будь-яких пошкодженнях ременя. Заміна ременя виконується на оглядовій ямі, естакаді або підйомнику.
Вам знадобиться
  • - Спеціальні фіксуючі пристосування для розподілвалів, коленвала і натяжителя ременя;
  • - торцевий ключ на 10, накидні ключі на 8, на 13 і на 18;
  • - заводська інструкція по сервісу та ремонту.
Інструкція
1
В першу чергу зніміть ремені приводів компресора кондиціонера і допоміжних вузлів. Зніміть генератор. Потім зніміть розширювальний бачок (можна просто відвести його в сторону без від'єднання шлангів). Враховуючи, що для зміни ременя потрібно знімати опору двигуна, забезпечте двигуну надійну опору. Потім знімайте праву передню опору двигуна. Для цього відкрутіть 2 гайки кріплення опори до кронштейна і відверніть 2 болта кріплення.
2
Викриття 4 болта кріплення шківа водяного насоса і зніміть шків. Викриття 3 болта кріплення кронштейна правої опори двигуна і зніміть цей кронштейн. Викриття 8 болтів кріплення кришки ременя ГРМ і зніміть її. Перевірте важіль коробки передач: він повинен стояти в нейтральному положенні. Потім провертайте колінвал до такого становища, щоб мітки механізмів VCT дивилися строго вгору. У передній частині блоку циліндрів з правого боку знайдіть і виверніть заглушку, що закриває отвір блокування коленвала. У цей отвір вставте стрижень-фіксатор клонували і провертайте колінвал до його повного блокування.
3
Знайдіть спеціальні пази в корпусах механізмів VCT і вставте в них фіксатори розподілвалів так, щоб мітки на фиксаторах знаходилися зверху. Мітка у вигляді лінії повинна знаходиться з боку випускного распредвала, мітка у вигляді точки - з боку впускного. Переведіть важіль коробки передач в положення 4-й передачі. Селектор автоматичної коробки в положення парковки. Увімкніть гальмо стоянки.
4
Зніміть шків коленвала, вивернувши болт його кріплення. Надалі при складанні встановлюйте тільки новий болт кріплення шківа. Зніміть нижню кришку, викрутивши 3 болта її кріплення. Для ослаблення ременя ГРМ його провідну гілку максимально відтягніть. Натяжна ролик повинен повернутися в початкове положення. Цей ролик зафіксуйте фіксатором або підходящим сталевим стрижнем, встановивши його в отвори ролика і його кронштейна.
5
Зніміть ремінь ГРМ з шківів механізму VCT, коленвала і натяжної ролика. Слідкуйте, щоб при знятому ремені коленвал ні в якому разі не провернули. Установку нового ременя почніть з надягання його на шків механізму VCT. Потім надіньте його на шків коленвала, а потім заведіть його за ролик. Перевіривши правильність надягання ременя, вийміть фіксатор натяжної ролика. При цьому він повинен виставити потрібне натяг ременя.
6
Поставте нижню кришку ременя ГРМ і шків коленвала. Болт кріплення шківа коленвала затягніть із зусиллям 4.0 кгс-м (40 Нм), потім доверните на 90 град. Видаліть фіксатори розподілвалів і коленвала. Включивши нейтральну передачу, проверніть коленвал на 2 обороту. Зупинитися колінвал так, щоб мітки механізмів VCT дивилися строго вгору. Потім проведіть вищеописану процедуру фіксації коленвала і розподілвалів. Якщо ця операція пройде без утруднень - установка ременя ГРМ виконана вірно.
7
Якщо виникли труднощі в установці фіксаторів, переустановите ремінь ГРМ. У разі правильної установки, витягніть фіксатор механізмів VCT, встановіть заглушку отвори цього фіксатора. Затягніть із зусиллям 20 Нм. Встановіть всі зняті деталі в зворотному порядку.