Як змусити світлодіод блимає. схема миготіння світлодіодів під музику.

Світлодіод, який блимає, економічніше, ніж постійно палаючий з тією ж яскравістю, але при цьому він сильніший привертає увагу. З цієї причини такий режим роботи світлодіодів досить часто використовується в рекламних установках будь-якого роду.
Інструкція
1
Якщо ви не розбираєтеся в електроніці, придбайте спеціальний миготливий світлодіод. Підключіть його до джерела напруги в правильній полярності і через резистор. Методику підбору цього резистора використовуйте ту ж, що і для звичайних світлодіодів.
2
Для того щоб змусити кілька світлодіодів блимати одночасно, а не в різнобій, розрахуйте звичайним чином ланцюжок з резистора і декількох послідовно з'єднаних немиготливі світлодіодів. Замініть в цьому ланцюжку один світлодіод миготливим.
3
Для того щоб змусити блимати світлодіоди, не обладнані вбудованою схемою управління, зберіть таку схему самостійно. Для цього візьміть два будь малопотужних низькочастотних транзистора (один структури pnp і один структури npn), два резистора - один на 200 Ом і інший на 100 кОм, а також електролітичний конденсатор ємністю в 10 пікофарад, розрахований на напругу не менше 16 В.
4
З'єднайте колектор транзистора структури npn з базою транзистора структури pnp безпосередньо.
5
З'єднайте колектор транзистора структури pnp з базою транзистора структури npn через конденсатор, звернувши його позитивну обкладку до колектора транзистора структури pnp.
6
З'єднайте емітер транзистора структури pnp з базою транзистора структури npn через резистор опором в 100 кОм.
7
Підключіть емітер транзистора структури npn до загального проводу.
8
Підключіть анод світлодіода до колектора транзистора структури pnp безпосередньо.
9
Підключіть катод світлодіода до загального проводу через резистор номіналом в 200 Ом.
10
Подайте напругу близько 5 В позитивним полюсом до еміттуру транзистора структури pnp, а негативним - до загального проводу. Світлодіод повинен заблимати. Якщо цього не станеться, вимкніть живлення і підберіть інші транзистори (тієї ж структури), після чого знову перевірте працездатність пристрою.
Зверніть увагу
Якщо, дивлячись на миготливий світлодіод, ви відчуваєте нездужання, негайно вимкніть живлення пристрою.