Як знайти свою анкету.

Влаштуватися на роботу, завести друзів на сайті знайомств, поспілкуватися з однокласниками та колегами в соціальних мережах - для всього цього знадобиться анкета, яка напевно є у кожного. Але робочий стіл кишить папками і файлами та анкету не знайти.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - фотографія;
  • - особисті дані.
Інструкція
1
Підійдіть до питання відповідально - якщо анкета була в роздрукованому вигляді, подивіться уважно вдома і на роботі. Якщо ви впевнені, що вона в комп'ютері, подумайте, коли востаннє ви бачили її. Якщо ви зберігали анкету на комп'ютері, згадайте, в якій папці вона може лежати.
2
Також ви можете скористатися пошуком. Ви точно знайдете анкету, якщо знаєте назву файлу. У випадку якщо ви забули назва файлу, введіть своє прізвище та ім'я або слово «анкета».
3
Якщо ви не знайшли анкету в персональному комп'ютері, спробуйте знайти її в інтернеті. Пошукайте її на пошті - ви могли відправляти її кому-небудь. Увійдіть в пошту, знайдіть рядок з пошуком і введіть «анкета», «резюме» або ваше прізвище з ініціалами. Пошук висвітить вам всі варіанти, які доступні. Тепер перевірте кожен з них, приділіть увагу прикріпленим до листа файлам word.
4
Наберіть в пошуковику своє прізвище та ім'я. Уважно подивіться результати - ймовірно, ви знайдете свою анкету. Перегляньте соціальні мережі. Якщо ваша анкета «загубилася» в соціальній мережі, зв'яжіться з керівництвом сайту і вам підкажуть, як вчинити. Розпитайте у друзів - може ви надсилали їм свою анкету. Якщо анкета була створена на сайті для пошуку роботи, пошукайте її на їхньому сайті. Можливо, ви знайдете її в архіві.
Корисна порада
Згадайте, наскільки актуальна ваша особиста інформація в анкеті. Може має сенс створити нову. Створити анкету заново може виявитися набагато простіше, ніж спробувати її знайти. Вам всього-то знадобиться фотографія, особисті дані і різна інформація про себе.Анкета повинна бути завжди під рукою - раптом вам надійде несподівану пропозицію від роботодавця. Тоді ви зможете послати йому свою анкету і спробувати счастье.Еслі вам потрібна анкета для роботодавця, а ви не можете знайти її на робочому столі, ви можете звернутися в спеціальне агентство, де вам допоможуть грамотно скласти анкету.