Як намалювати легкі малюнки.

Красиві зображення на чому-небудь надають предмету індивідуальність, а листком паперу яскравість. Деякі малюнки створюються професіоналами не одну годину і навіть не один тиждень. А от як намалювати легкі малюнки?
Інструкція
1
Оберіть спочатку поверхню, на якій будете малювати. Це може бути простий аркуш паперу або поверхню нігтя, або скло, або стіна і т.д.
2
Визначтеся, що саме хочете зобразити: постать людини, тварини або іншої живої істоти, пейзажну композицію, який-небудь реальний предмет або щось абстрактне і нереальне.
3
Знайдіть аналог картинки, якщо вибране зображення важко намалювати в голові. Позначте основні частини малюнка. Порівняйте основні частини зі знайомими предметами і промальовувати картинку, компонуючи прості складові.
4
Зобразіть обриси живих створінь на початковому етапі малювання простими геометричними фігурами, тобто голову у вигляді кола, тулуб - прямокутника або квадрата і т.д. Потім обведіть контури плавними лініями і прорисуйте дрібні деталі.
5
Зобразіть природу легкими штрихами. Візьміть фарби, широку кисть і в наближених до природи тонах намалюйте розмиті обриси. Малюйте на мокрому папері.
6
Прорисуйте абстрактні малюнки. Їх зобразите за допомогою різних фарб, затиснутих у форми, які підкаже фантазія. Це можуть бути спіралеподібні кола, квадрати, що закривають один одного, різні лінії і прості точки, розташовані в хаотичному порядку. Зробіть напис на вашому малюнку або окремі букви незвичайним шрифтом.
7
Намалюйте простий малюнок не на папері. Скористайтеся принципом - чим менше, тим краще. Зобразіть картинки короткими штрихами з мінімальною кількістю деталей. Надайте яскравості малюнку достатком фарб.
8
Використовуйте незвичайні інструменти для малювання. Візьміть поролон або зім'ятий аркуш паперу для створення ефекту фактури. Малюйте тканиною, зубними щітками і навіть гусячими перами. Тоді намалювати легкий малюнок не складе ніяких труднощів.