Як усунути засмічення. Як усунути засмічення втуалете.

Засміття у ванній, туалеті або на кухні може з'явитися в самий невідповідний момент. Особливо тоді, коли чекати сантехніка, просто немає часу. Причина засмічення ясна - це накопичення нерозчинних залишків в трубу каналізації. Від глибини засора і його щільності залежатимуть ваші дії.
Інструкція
1
Поява засмічення в самому початку системи водовідведення легко усунути самостійно. Як правило, це засмічення сифона і усунути дану проблему можна за допомогою спеціальних засобів, що розчиняють органічні залишки. Це можуть бути гелі та рідини, що містять дуже агресивні речовини. Уникайте їх потрапляння на шкіру, надягайте рукавички і в усьому суворо дотримуйтесь інструкції. Зазвичай достатньо залити засіб і почекати 2-2,5 години, щоб пробка розчинилася, і вода стала вільно йти.
2
Якщо ж в результаті використання рідини для усунення засмічення вода як і раніше стоїть високо, то наступний спосіб усунути засмічення - це вантуз. Його встановлюють прямо над отвором і щільно притискають. Потім наливають в раковину або ванну води, щоб вона повністю приховувала порожнину вантуза щоб уникнути появи підсосу повітря. Якщо у ванні встановлено отвір переливу, то його потрібно заткнути. Кілька разів натискають на вантуз. Більшість засмічень здаються на цьому етапі. Якщо ж засмічення не усунений, то потрібно діяти іншими методами.
3
Якщо в кухні у вас коштує пляшковий сифон, то його потрібно розібрати, відкрутити стакан, підставивши під отвір таз для стікання води. Зсередини сифон чиститься пі допомогою довгого гострого предмета, наприклад спиці. Якщо на сифоні є ревізія, то достатньо відкрутити її і також прочистити сифон.
4
Дуже складні засори усувають за допомогою спеціального троса з ручкою. Він досить гнучкий і зможе прочистити самі вигнуті труби. Для цього трос вставляють в зливний отвір і вкручують на максимальну довжину. Тепер необхідно попрацювати їм як йоржиком, рухаючи туди-сюди і прокручуючи його навколо осі за допомогою ручки.
5
Коли засор здасться, включите гарячу воду, яка змиє всі залишки зі стінок труб. Рекомендується регулярно, не чекаючи засора прочищати сливи за допомогою засобів для очищення.