Як полірувати метал.

Щодня ми використовуємо величезну кількість металевих предметів. Це можуть бути як столові прилади, так і інструменти для ремонту чого-небудь. Метал має властивість окислюватися. Його поверхня починає мутнеть, з часом починається корозія і з'являється іржа. Тому металеві предмети вимагають періодичної полірування.
Вам знадобиться
  • Паста для полірування, стара зубна щітка, полірувальні кола, старий електродвигун від швейної машинки, паста ГОІ.
Інструкція
1
Полірування може бути механічним і безконтактним. Найпростіше полірувати першим способом. Він не вимагає яких-небудь особливих умов. Другий же, навпаки, може бути зроблений тільки при наявності деяких факторів. Також безконтактний спосіб більш витратний, тому його варто застосовувати тільки для тих випадків, коли механічний спосіб не допомагає або не може бути проведений через особливі характеристик полірованого предмета.
2
Найпростіший варіант - полірувати предмет за допомогою пасти ГОІ. Це зелена речовина, яке продається в твердих брусках. Його необхідно наносити на полірувальні круги або на бавовняну тканину якої ви виробляєте полірування. Паста ГОІ буває № 1, 2, 3 і 4. Вона використовується для грубого, середнього та тонкого полірування. Полірувати потрібно, надівши повстяний круг на спеціальну полірувальну машинку. Будьте дуже обережні при поліруванні, тому що можна легко поранитися працюючим приладом.
3
Невеликі предмети можна полірувати вручну, не використовуючи полірувальну машинку. Для полірування невеликих предметів зі складною формою візьміть стару зубну щітку. Нанесіть на неї трохи пасти і почніть швидкими рухами полірувати поверхню. Крім пасти ГОІ, для полірування металів можна використовувати наждачний, хромовую, крокусную і вапняну пасти. Якщо у вас немає полировальной машинки, то можна використовувати двигун старої швейної електромашинки. Потрібно ретельно закріпити полірувальні круги на осі двигуна.
4
Найскладніший спосіб полірування металу - електрохімічний. При такому способі оброблюваний виріб поміщають в спеціальну ванночку. У ній всі нерівності металу виправляються під впливом струму і електроліту. Цей спосіб дуже складний і небезпечний. Тому не слід користуватися ним в домашніх умовах.