Як зняти фарбу з бетону.

Перш ніж облицьовувати стіни ванної кімнати або кухні кахельною плиткою, потрібно виконати підготовку стіновий поверхні, що має на увазі зняття фарби з бетонної стіни, здирання шпалер та інші заходи.
Вам знадобиться
  • - вузький металевий шпатель;
  • - смивка з інструкцією;
  • - технічний фен;
  • - гаряча вода;
  • - широка кисть;
  • - респіратор.
Інструкція
1
Дослідіть забарвлену бетонну стіну і визначте тип фарби, нанесений на її поверхню (масляна або водоемульсійна).
2
В тому випадку, якщо на стіновий поверхні присутня водоемульсійна фарба, скористайтеся шпателем. З його допомогою можна легко видалити стару фарбу.
3
Якщо бетонна стіна пофарбована олійною фарбою, для видалення даної фарби використовуйте спеціальну змивку. Уважно вивчіть супровідну інструкцію, що йде до смивке (в ній докладно зазначений спосіб використання, витрата, а також особливості застосування цієї хімічної речовини).
4
Розрахуйте потрібну кількість пляшечок зі змивом.
5
Помістіть пляшечки зі змивом в гарячу воду (кришечки пляшок повинні бути відкриті) і залиште у воді на невеликий проміжок часу.
6
Одягніть респіратор.
7
Після за допомогою широкої пензлики нанесіть теплу змивку на стіни. Стара олійна фарба почне здуватися, тому далі, озброївшись шпателем, можна з легкістю видалити старий шар.
8
Для зняття старої олійної фарби з бетонної поверхні використовуйте термоповітродувка. Під впливом високої температури навіть сильно в'їдаються в бетонну стінку фарба почнеться здуватися, а також плавитися.
9
Після того як роздувся бульбашки старої масляної фарби охолонуть, фарба легко зніметься шпателем або звичайної товстої покрасочной пензликом.
Зверніть увагу
Все змивки відносяться до категорії агресивних рідин, тому їх використання повинно супроводжуватися відкриттям вікон і дверей у приміщенні, з бетонних стін яких знімається стара олійна фарба. В іншому випадку можна отруїтися їдкими парами.
Корисна порада
Фен слід направляти дуже акуратно і вкрай уважно: при неправильному напрямі потоку гарячого повітря струмінь ненароком може потрапити на руки, через що можливий сильний опік.