Як виставити запалювання на класиці.

Основною проблемою класичних моделей «Жигулів» є виставлення запалювання. Часто від неправильно виставленого запалювання машина глухне під час поїздки, стріляє карбюратор. Одним словом цю проблеми не можна залишати без уваги. Тому необхідно вміти виставляти запалювання на класиці.
Вам знадобиться
  • 1) Універсальний ключ для повороту храповика;
  • 2) Ріжковий ключ на «13»;
  • 3) Індикатор.
Інструкція
1
Відкрутіть гайку кріплення розподільника ключем на «13». Також зніміть кришку трамблера. Тепер виставляйте розташування зовнішнього контакту трамблера на перший циліндр. Надіньте кришку і закручуйте гайку кріплення. Не забудьте надіти «бронепровода» на свічки запалювання в правильному порядку. Зазвичай номера циліндрів вказуються на проводах.
2
Запам'ятайте позначення міток на передній кришці блоку циліндрів. Перша мітка означає кут випередження запалювання на 10 градусів, друга мітка на 5 градусів, третя нуль градусів.
3
Виставите мітку на шківі генератора. Для цього необхідно використовувати універсальний ключ для повороту гайки храповика. Якщо мітка шківа знаходитися дуже далеко, то можна за допомогою прокрутки стартера ключем наблизити її до максимально близькому віддалі. Саму мітку, розташовану на шківі можна позначити крейдою для кращої видимості. За допомогою викрутки індикатора визначте момент запалювання. Для цього підключіть один щуп індикатора до контакту, який відповідає за низьку напругу трамблера. Інший з'єднайте з «масою» .Включіте запалювання. Тепер за допомогою ключа повертайте храповик по мітках до моменту загоряння лампочки індикатора.
4
Перевірте правильність моменту запалювання. Прогрійте двигун автомобіля до робочої температури. Розженетеся на автомобілі до 50 км/год і рухайтеся на четвертій передачі. Потім різко натискайте на педаль акселератора, повинна виникнути детонація тривалістю 1-3 секунди. В її відсутність збільште кут випередження запалювання, повертаючи, розподіляючи проти годинникової стрілки. При більш тривалої детонації зменшите кут випередження, рухаючи корпус розподільника за годинниковою стрілкою. Якщо під час пуску двигуна «стріляє» карбюратор або вихлопна труба, значить, виставлене запалювання є раннім. Якщо двигун довго не запускається, то запалювання пізніше.