Як спроектувати приватний будинок.

Побудувати власний будинок, так щоб він відповідав усім вимогам, побажанням і навіть мріям всіх членів сім'ї непросто. Основа його закладається на стадії проектування. Тому чим більше господар будинку проробить самостійної роботи, тим більше житло буде відповідати його побажанням.
Інструкція
1
На першому етапі необхідно розробити ескізний проект. Для виконання цього завдання зовсім не обов'язково мати спеціальний художній талант. Проявіть трохи терпіння, озброївшись шкільної лінійкою і простим олівцем. Однак пам'ятайте, що цей етап є визначальним, адже, по суті, в ході роботи буде розроблено архітектурно-планувальне рішення проектованого будови.
2
Подумайте і визначитеся з кількістю кімнат, заввишки поверхів, товщиною стін, взаємним розташуванням готельних приміщень, наявністю сходів. Всі ці акценти в кінцевому підсумку ляжуть на папір, і в підсумку вийде креслення-ескіз планування вашого майбутнього будинку.
3
Далі вирішите - як буде використовуватися горище і чи є необхідність в підвалі. Від цих нюансів залежать не тільки внутрішні зручності, але і зовнішній вигляд фасаду будівлі. Дуже серйозно подумайте над тим, яку дах зробити в будинку: двосхилий або чотирьохскатну, це є одним з ключових параметрів.
4
На другому етапі розробіть всі конструктивні деталі. Тепер знадобитися калькулятор або спеціальна програма для розрахунку параметрів несучих конструкцій, визначити глибину і вид фундаменту будинку, а так же тип гідроізоляції підвалу. Пам'ятайте від того яким буде підстава будинку, залежить безпека і надійність всієї будівлі.
5
Проведіть розрахунок кількості необхідної арматури, а так само прорахуйте несучу здатність всіх стін будівлі, особливо розташованих на першому поверсі, якщо будується будинок у кілька поверхів.
6
Зробіть аналіз, а за тим виберіть тип інженерних систем, які будуть обладнані в будинку, визначитеся з місцем прокладки комунікацій. Таким чином, повинні з'явитися робочі креслення з чітким зображенням всіх інженерних конструкцій і комунікацій.
7
Розробивши самостійно всі технічні нюанси майбутнього будинку, можете проявити дизайнерську кмітливість і попрацювати над обробкою вашого житла.
Корисна порада
1. Якщо немає спеціального інженерної освіти, то обмежтеся ескізним проектом, на підставі якого фахівці зроблять і проект будинку, і комплект технічної документаціі.2. Зараз пропонується безліч готових проектів, можна вибрати той, який найбільше відповідає вимогам. При необхідності, попросіть розробників змінити проект в тій частині, яка не влаштовує. Це найдешевший варіант отримати необхідний проект будинку.