Як зняти підшипник барабана пральної машини. Як знімається барабан на.

Стукоти під час роботи пральної машинки свідчать про те, що підшипники її барабана вже неабияк зносилися. А значить саме час їх зняти і замінити новими, адже якщо цього вчасно не зробити, можуть виникнути ускладнення, пов'язані з подальшою експлуатацією пральної машинки.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - дерев'яний брусок;
  • - молоток;
  • - новий підшипник.
Інструкція
1
Обесточьте пральний агрегат і відключіть його від водопровідної та каналізаційної систем. Переконайтеся в тому, що в пральній машині не залишилася вода від попередньої прання (якщо вода все ж є, виконайте аварійний злив води, спустивши її через що йде від машинки шланг).
2
За допомогою викрутки відкрутіть верхню і задню кришки прального агрегату - це звільнить доступ до барабанних підшипників.
3
Зніміть зі шківа приводний ремінь барабана і заблокуйте шків (зробити це можна за допомогою дерев'яного бруска).
4
Отвинтите гвинт, що фіксує барабанний шків і зніміть шків.
5
Акуратненько зніміть противагу і распорную планку, що дасть можливість потім зняти кріпильний кільце і кришку прального бака.
6
«Звільніть» ТЕН від прикручених до нього проводів. Потім викрутіть кріплення вузла підшипників, приберіть планку заземлення і ослабте гвинт, який стягує хомут.
7
Акуратненько зніміть бак пральної машинки і вузол підшипників. Потім зніміть ущільнювач, скріплювальний кільце і кришку бака прального агрегату. Всі ці маніпуляції робите дуже акуратно - так, щоб не порушити цілісність дроту, що йде до датчика вимірювання температури.
8
Зніміть сальник, а потім за допомогою молотка вибийте підшипник. Замініть старий підшипник новим.
Зверніть увагу
Будьте уважні, знімаючи шків! Даний елемент є дуже крихким, тому його можна дуже швидко поламати.
Корисна порада
Заміна підшипників барабана пральної машинки - це трудомістке заняття, яке вимагає багато сил, часу та спеціальних навичок. Зважаючи на це, якщо вирішено займатися ремонтними роботами самостійно, то налаштуйтеся на те, що ця робота займе кілька днів: машинку потрібно спочатку розібрати, поміняти деталь, а після зібрати пральний агрегат.