Як розробити реакцію.

Більшість початківців спортсменів не усвідомлюють, наскільки важлива швидкість реакції. Це велика помилка, оскільки даний навик потрібен в будь-якому виді спорту. Люди використовують багато свої рефлекси неусвідомлено сотні разів на день. Що ж потрібно зробити для збільшення швидкості реакції?
Вам знадобиться
  • - М'яч;
  • - ліс/перешкоди;
  • - відео гри;
  • - ручка.
Інструкція
1
Зробіть пробіжку через незнайому лісисту місцевість. Невідома вам природа змусить ваш мозок реагувати певним чином на навколишнє середовище. Якщо ж з вами поблизу немає лісів, зробіть перешкоди своїми руками і пробіжіть через них. Майте на увазі, що така опрацювання реакції - досить небезпечна, тому тренуйтеся в населеному пункті, щоб при нагоді покликати на допомогу.
2
Беріть участь в іграх, які допомагають розвивати реакцію. До таких ігор належать: гилка, гандбол, хокей. Всі вони допоможуть вам поліпшити свої рефлекси, кидати м'яч (шайбу) і ухилятися від летить в вас снаряда, при необхідності. Такі види спорту змушують ваш мозок швидше реагувати на ситуацію.
3
Використовуйте відео ігри, щоб поліпшити реакцію рук і очей. Подібні заняття змушують вас діяти швидко, допомагаючи скоординуватися в певній ситуації. До того ж даний вид опрацювання вашої реакції не вимагає величезних витрат фізичної активності.
4
Виконайте наступну вправу: зупиніть свій погляд на ручці і потім швидко поміняйте фокус для прискорення рефлексу. Візьміть ручку, тримайте її на відстані витягнутої руки, а потім зосередьтеся на будь-якому іншому об'єкті, який знаходиться в кімнаті. Далі починайте швидко переводити свій погляд від предмета до ручки. Дана вправа підвищить швидкість зорового рефлексу і реакції в цілому.
5
Візьміть тенісний м'яч і починайте кидати його в стіну, при цьому намагаючись ловити його з відскоку. Щоб зробити цю вправу більш складними, використовуйте різні типи м'ячів. Також намагайтеся вставати на близькі відстані від стіни і кидати (штовхати) м'яч у різні кути. Це ще більше збільшить швидкість вашої реакції.
6
Поліпшуйте периферичний зір, щоб бачити видалені з поля видимості об'єкти. Тобто, намагайтеся бачити крізь об'єкти. У свою чергу, це буде служити опорою для кращої реакції.
Зверніть увагу
На небезпека швидкого бігу між деревами. Це досить небезпечний спосіб напрацювання реакції і координації.
Корисна порада
Постійно знаходите нові способи та практичні гри для відпрацювання навику реакції. Тренуйтеся регулярно!