Як лікувати алергію на пил.

Відомо, що майже половина людей має алергію на ту або іншу речовину. І однією з найпоширеніших є алергія на пил, точніше не на самі частинки пилу, а на мікроскопічних кліщів, які знаходяться в них.
Інструкція
1
Від алергії на пил позбудеться набагато складніше, ніж від інших видів алергій. Вона не виникає сезонно, вона постійна, поки є контакт з пилом, яка є практично скрізь. Ознаки її подібні з простудними захворюваннями: чхання, сльозливість і нежить. Тому спочатку точно визначитеся, чи викликано ваше нездужання саме алергією.
2
В першу чергу необхідно позбутися алергену. Видалити всю пил дуже складно, але можна зменшити її кількість в домі. Для цього частіше робіть вологе прибирання, періть постільну білизну (раз в 3-4 дні). Відмовтеся від килимів і від усього того, що є «пилозбірником». Використовуйте спеціальні фільтри при кондиціонуванні повітря. Придбайте вологомір для визначення вологості повітря, вона не повинна перевищувати 55%.
3
Ліки виліковує саме алергію ще не винайшли, тому лікування призначають симптоматичне. В першу чергу призначають антигістамінні препарати, які протягом 15-20 хвилин знімуть перші ознаки алергії. Виробляють їх найчастіше у вигляді назальних спреїв і очних крапель. Але варто врахувати, що вони здатні викликати сонливість. Після зняття основних гострих ознак алергії, рекомендується обов'язково звернутися до лікаря, так як тільки він може призначити грамотне лікування в подальшому.
4
Є народний засіб, відмінно допомагає для зняття симптомів алергії на пил. Візьміть п'ять частин золототисячника, чотири частини звіробою, три частини товченого кореня кульбаби, одну частину кукурудзяних рилець, дві в частині хвоща, чотири частини подрібнених плодів шипшини і одну частину аптечної ромашки. Змішайте. Візьміть чотири столові ложки цієї суміші і залийте склянкою холодної кип'яченої води, дайте настоятися ніч. Вранці доведіть до кипіння і знову дайте настоятися. Пити за пів години перед їжею три рази на день по 0,3 склянки. Провести необхідно три курсу по 1 місяцю з перервою 10 днів. Це дуже ефективний засіб, дозволяє забути про симптоми алергії на довгий час.
5
Необхідно пам'ятати, що важливим фактором виникнення алергії є зниження імунітету. Тому не забувайте про зміцнення імунної системи, особливо в міжсезонні періоди.