Як назвати будівельний магазин.

Мало що так часто носить безликі, незрозумілі назви, як будівельні підприємства і магазини. І це абсолютно марно: будівельна галузь також потребує клієнтах, як і всі інші. Гарне назва - елемент маркетингу продукту або фірми. Для того щоб його вибрати, потрібно мати на увазі смаки і запити вашої цільової аудиторії і відмітні ознаки того, що ви просуваєте.
Інструкція
1
Будівельні магазини можуть мати різний розмір і асортимент. Від них залежить назва такого магазину. Назва величезного будівельного торгового центру, де можна купити все, повинно відрізнятися від невеликого районного магазинчика, куди заходять в основному за дрібницями. Визначтеся з тим, який магазин у вас буде і що саме ви хочете продавати.
2
Подумайте про вашу цільової аудиторії. Так називають людей, які, швидше за все, стануть вашими покупцями. Один з найважливіших ознак виділення тієї чи іншої цільової аудиторії - матеріальний. У тих, хто будує котедж і у тих, хто робить скромний ремонт в квартирі, зовсім різні запити і смаки. Відповідно, назва повинна залучати тих людей, на яких ви розраховуєте.
3
Подумайте, які назви могли б привернути увагу вашої цільової аудиторії. Запишіть всі слова, які прийдуть вам в голову. Напевно частина з них відпаде через неблагозвуччя. З решти виберіть найбільш яскраві, помітні назви. Постарайтеся уявити, як би вони могли виглядати на вивісці вашого будівельного магазина, на логотипі, росіянами чи латинськими буквами. Виберіть кращі і складіть їх список.
4
Наберіть кожне з обраних назв в пошуковиках. Важливо дізнатися, чи не існує вже якоїсь будівельної компанії з подібною назвою. Назви, які вже є (нехай навіть в іншому місті), використовувати не варто.
5
Вибрані назви покажіть представникам вашої цільової аудиторії. Це можуть бути родичі або знайомі. Проаналізуйте, які назви їм подобаються більше, а які менше і дізнайтеся, чому. Вся ця інформація стане в нагоді вам при остаточному рішенні або що можливо, повернення до пошуку нових варіантів.
Дизайн квартир і креативний ремонт своїми руками стає все більш популярним хобі. А хороший ремонт вимагає якісних і різноманітних матеріалів. Допоможіть людям, які їх потребують - відкрийте власний магазин з широким асортиментом шпаклівок, фарб, покриттів для підлоги, стінових панелей та інших необхідних речей.
Вам знадобиться
  • - статус ІП;
  • - приміщення для магазину;
  • - торгове обладнання;
  • - касовий апарат;
  • - персонал .
Інструкція
1
Складіть бізнес-план майбутнього магазину. Вкажіть, чим саме ви плануєте торгувати, визначте бажаний рівень прибутку і час окупності вашої торгової точки. Виберіть концепцію магазину та його розміри. Ви можете створити відносно невелику торговельну точку або запланувати великий супермаркет з широким асортиментом.
2
Починайте збір документів. Вам доведеться отримати дозвіл на торгівлю, а до того відвідати цілий ряд інстанцій: пожежну охорону, місцеву адміністрацію, податкову інспекцію, санепідемстанцію, міську енергетичну компанію. При магазині потрібно організувати автомобільну стоянку, на організацію якої потрібно дозвіл державтоінспекції.
3
Знайдіть відповідне приміщення для магазину. Вибирайте місця, що знаходяться на зручних розвилках доріг, у основних міських автотрас. Приміщення можна купити або взяти в довгострокову оренду. Почніть ремонт і монтаж обладнання.
4
Подумайте про надійне помічнику. Будівельний бізнес сповнений нюансів. Кращий вихід для починаючого підприємця - знайти топ-менеджера, який має контакти серед оптовиків і виробників і зможе налагодити поставки на найбільш вигідних умовах. Не економте на хорошого спеціаліста - грамотно ведучи переговори, він забезпечить вашому магазину постійний асортимент і заощадить оборотні кошти, беручи товар на реалізацію.
5
Разом з менеджером сформуйте асортимент. Стандартний набір будівельного магазина складають покрівельні матеріали, будівельні суміші, покриття для підлоги, освітлювальне обладнання, ручний інструмент та фурнітура, сантехніка і аксесуари, двері, вікна, шпалери, кахельна плитка та інші оздоблювальні матеріали. Кількість найменувань залежить від розмірів вашого магазину. Намагайтеся пропонувати товари різних цінових категорій.
6
Подбайте про товарний запасі. Завдання хорошого менеджера - відрегулювати товаропоток так, щоб на складі не виявилося пустот, особливо перед сезоном «високої торгівлі», який припадає на осінь і весну. В період спаду продажів ви можете злегка змінити асортимент - наприклад, взимку логічно запропонувати ялинкові іграшки та обігрівачі, а влітку - вентилятори та побутові зволожувачі. Супутні товари можна брати на реалізацію.
7
Займіться підбором персоналу. Від продавців залежить дуже багато. Вони повинні володіти навичками виконроба, дизайнера і архітектора, відмінно знати асортимент магазину і вміти активно продавати його. Кращий спосіб оплати - стимулюючий, коли до базового окладу додаються відсотки з продажу. Це істотно підвищує ККД продавців.
8
Подумайте про просування магазина. Ви можете створити власний сайт, де будете публікувати новини, давати інформацію про новинки і консультувати щодо вибору необхідних матеріалів. Не забудьте і про візуальної рекламі - інформаційних листівках та буклетах, а також великий і помітною вивісці.