Як зробити прибирання.

Прибирання в квартирі комусь приносить задоволення, а хтось шукає будь-які приводи, щоб ухилятися від домашніх справ. Але хочеться чи ні, а прибирати в квартирі потрібно обов'язково. Регулярне видалення пилу і бруду буде запорукою гарного мікроклімату в будинку і здоров'я вас і ваших домочадців.
Інструкція
1
Всім хочеться робити гарне враження на своїх друзів, тому якщо вам потрібно терміново прибратися до приходу гостей, дотримуйтесь нашої інструкції.
2
В коробку складіть всі розкидані по будинку дрібниці, книги, косметику, дитячі іграшки і приберіть це в комору: розберете пізніше. Швидко пропилесосьте підлогу, поправте постіль, диван, крісла. Зітріть пил з усіх поверхонь. Вікна помийте «Секундою» і протріть сухою ганчіркою.
3
У ванній включите гарячу воду, щоб парило. Коли всі стекла запотіють - протріть їх ганчіркою насухо. Все баночки від шампунів, бальзамів та інших засобів гігієни, протирати які немає часу, засуньте в шафки. На поличках залиште лише кілька красивих флакончиків.
4
Щоб швидко прибрати на кухні, постарайтеся робити відразу кілька справ: в раковині замочіть брудний посуд, а поки вона мокне, протріть всі шафки, плиту, холодильник. Все каструлі, сковороди приберіть в духову шафу. Тепер помийте замоченную посуд і підлогу. Авральна прибирання закінчена.
5
Якщо ж часу у вас повно, то можна провести генеральне прибирання. Почніть з вікон: зніміть штори і поставте прати на режим делікатного прання, щоб не було складок. Коли штори випрала, повісьте їх вологими на карниз, вони разгладятся на ньому. Все квіти з підвіконня віднесіть у ванну, влаштуйте їм там тропіки.
6
Далі протріть двері, полки, стелажі. Вичистіть батареї, підклавши під них газету і використовуючи як інструмент непотрібну зубну щітку.
7
Займіться постільною білизною, матрацами та подушками. Все це потрібно вихлопать і, при необхідності, випрати.
8
Пропилососьте підлогу, стелі, стіни, знімаючи з них тенета.
9
Все шафи вивантажите, протріть полки, акуратно складіть потрібні речі, а старі, непотрібні - нещадно викидайте.
10
У ванній зберіть всі старі і порожні флакони і викиньте їх. Обробіть всі стіни і стеля антисептиком (звичайний відбілювач). Все дзеркальні поверхні помийте із засобом для миття вікон, потім милом кілька разів черкніте на них і насухо витріть. Робиться це для того, щоб вони не запотівали.
11
Ну і найголовніше правило в прибиранні - не смітити. Прибирайте самі і привчите своїх домочадців прибирати вранці постільна білизна, свій одяг і так далі, це значно заощадить ваші сили і час на прибирання кімнати.