Як зробити гвинтові палі. гвинтові палі Як зробити.

Фундамент на гвинтових палях відрізняється високими показниками міцності і тривалим експлуатаційним періодом. Зважаючи на це, гвинтові палі стають до незамінним будівельним "матеріалом", а їх виробництво набирає неймовірні обертів.
Вам знадобиться
  • - спеціальне обладнання;
  • - сталевий лист;
  • - гвинти;
  • - прямошовні труби;
  • - вулканітова отрезная пила ;
  • - металеві палі.
Інструкція
1
Проведіть розрахунок лопатей гвинтових паль. Дана процедура схожа з заходом, пов'язаним з розрахунком пір'я шнеків. Іншими словами, визначте крок гвинта, його діаметр і довжину гвинтових паль.
2
На спеціальному обладнанні виконайте нарізку сталевого листа. Після цього зробіть вальцевание і розтягування листа.
3
Якщо є готові гвинти, то шляхом зварювання прикріпіть їх до металевих палях. У цьому випадку стовбуровими гвинтовими палями можуть виступати прямошовні труби, які обов'язково повинні відповідати вимогам ГОСТу. Для виготовлення прямошованих труб повинна бути використана сталь марки ст.10, при цьому лопаті повинні виготовлятися із сталі марки ст.3 (як правило, її товщина становить п'ять міліметрів).
4
Форму наконечника пальового стовбура виконайте такою, щоб вона за своїм зовнішнім виглядом нагадувала рівний конус (якщо форма буде інший, то це дещо ускладнить процес установки стовбурів і збільшить імовірність виникнення збоїв).
5
Виріжте на трубах за допомогою вулканитовой відрізний пили рівні за розмірами сектора. Гарненько зачистите дані сектора. Потім приваріть на наконечник підготовлений заздалегідь гвинт.
6
Прогрунтуйте всі місця зварювання - це запобіжить корозію використовуваного металу, а значить продовжить експлуатаційний період виробу.
7
На протилежному кінці гвинтовий палі просвердлите отвір - в нього при монтажі гвинтовий палі в грунт вставлятиметься лом.
Зверніть увагу
Слідкуйте за тим, щоб угвинчуватися паля входила в грунт вертикально, в іншому випадку конструкція фундаменту не буде такою стійкою, як це від неї очікується.
Корисна порада
Швидкість монтажу гвинтових паль прямо пропорційна кроку гвинта. Зважаючи на це, паля з великим кроком призначається для розпушування піщаного ґрунту (вона дуже слабо спушує грунт). Таким чином, якщо грунт щільний, рекомендується використовувати палі з маленьким кроком.