Як підключити два блоки живлення.

Через нестабільність в роботі персонального комп'ютера користувач даного ПК може зіткнутися з певними труднощами і обмеженнями. Рішенням даної проблеми є підключення другого блоку живлення.
Вам знадобиться
  • - штекер 20 + 4pin з двадцятисантиметровий шматком дроту;
  • - два гнізда 24pin;
  • - олово або каніфоль;
  • - мідна клема;
  • - болти;
  • - паяльник.
Інструкція
1
Оберіть штекер і визначитеся з довжиною дроту, яка необхідна для підключення другого блоку живлення. Пам'ятайте: чим коротше буде провід у штекера, тим меншими стануть втрати. Вважається, що оптимальним є довжина дроту, рівна п'ятнадцяти сантиметрів.
2
Частину проводу використовуйте для з'єднання PS-ON і COM, а також проводом одного гнізда 24pin з іншим проводом.
3
Зачистіть кінці проводів і пропоїти їх до відповідних точок. Перевірте правильність складання блоку живлення.
4
Додайте блок живлення в одному з трьох положень: в корпусі системного блоку, на ньому або поруч з ним. Правильно підключіть блоки живлення. Пам'ятайте: від правильності підключення блоків живлення залежить безперебійність роботи персонального комп'ютера. В ідеалі до основного блоку живлення підключити слід лише тільки материнську плату і допоміжні шнурки харчування. Всі приводи, відеокарти і залишилися компоненти рекомендується підключити до другого блоку харчування. Тобто навантаження на лінії повинна бути розподілена рівномірно.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь елементарних правил безпеки, виконуючи припаивание окремих компонентів додаткового блоку живлення.
Корисна порада
Підключення додаткового блоку живлення є фінансово вигідним заходом, спрямованим на стабілізацію роботи персонального комп'ютера. Капітальні вкладення при цьому мінімальні: для реалізації даного проекту потрібна незначна сума грошей, яка буде потрібно для придбання олова або каніфолі, штекера, гнізд та інших недорогих компонентів. Більше того, використання даного методу зберігає гарантії на сервісне обслуговування блоку живлення, адже розкручувати сам блок живлення не потрібно, так само як і зрізати ізоляційний шар з проводів.