Як ставити плінтус.

Установка плінтуса є останнім етапом монтажу будь-якого підлогового покриття. Монтаж плінтуса не вимагає спеціальних знань і професійної підготовки. Здійснити його цілком під силу і непрофесіоналам.
Вам знадобиться
  • - торцювальна пила,
  • - рулетка;
  • - молоток;
  • - дриль;
  • - олівець;
  • - викрутка або шуруповерт.
Інструкція
1
Розрахуйте необхідну кількість матеріалу. Для цього ретельно заміряйте периметр кімнати і відніміть з цієї величини ширину дверних прорізів. Розділіть отриману цифру на довжину обраного плінтуса. Округліть отримане число до цілого, в більшу сторону. Так як плінтусні профілі бувають різної довжини, виробляти ці розрахунки рекомендується безпосередньо в магазині.
2
Зробіть разметкуНачінать розмітку слід від дверей або від кута кімнати. Прикладіть плінтус до стінного отвору і відзначте потрібну довжину за допомогою олівця.
3
Відріжте плінтусДля нарізки плінтуса рекомендується використовувати торцювальні пилку - при її використанні стики виходять більш щільними. До того ж, вона дозволяє різати під будь-яким кутом. Для того, щоб стики щільно прилягали один до одного рекомендується накласти планки плінтуса один на одного і відрізати їх разом. Кінці плінтуса необхідно відрізати під кутом в 45 градусів.
4
Просвердлите отвори під дюбелі за допомогою електричної дрилі і твердосплавного свердла. Отвори необхідно розташовувати на відстані в 45 см один від одного. Діаметр і глибина отворів залежать від обраного вами кріплення. Видаліть з отворів пил за допомогою пилососа.
5
Забийте дюбелі у підготовлені отвори за допомогою молотка. Загорніть в дюбелі шурупи, фіксуючи монтажну планку.
6
Встановіть плінтусЗаведіте ніжку плінтуса, що знаходиться на його внутрішній стороні, в паз монтажної планки. Почніть заводити плінтус з одного боку, а потім поступово закріпіть його по всій довжині.
7
Встановіть кутові і торцеві елементи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-zlm6alAGWM
Корисна порада
Якщо у вашій квартирі недостатньо рівні стіни і через це між стіною і плінтусом утворюється зазор, можна заповнити утворену щілину силіконовим герметиком. Герметик вирівнюється і фарбується під колір плінтуса.