Як вибрати двоконтурний газовий котел.

Настала осінь, а значить зараз саме час обрати опалювальне обладнання, за допомогою якого можна було б обігрівати своє житло в холодні місяці роки. Особливим попитом в даний час користуються двоконтурні газові котли, однак до їх вибору слід поставитися відповідально.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом до глобальної мережі.
Інструкція
1
Ознайомтеся з різноманіттям представленого в інтернеті опалювального обладнання, виробленого різними компаніями, наприклад: Wolf, Viessmann, Vaillant і іншими, і їх вартісної характеристикою. Зверніть увагу на той факт, що ціна опалювального обладнання безпосередньо залежить від його потужності, автоматизації, матюкала і типу пальника.
2
Визначтеся з ціновим межею, на який надалі будете орієнтуватися, вибираючи двоконтурний газовий котел.
3
Враховуючи виділену грошову суму на придбання котла, визначитеся з потужністю необхідного опалювального обладнання. Газові котли можуть бути самої різної потужності, тому, враховуючи площу приміщення, яку планується опалювати, виберіть опалювальне обладнання з оптимальними показниками потужності.
4
Визначтеся з тим, який двоконтурний газовий котел придбаєте. Вони бувають двох різновидів: з проточною системою обігріву та вмонтованим в котел бойлером. Відмінність між даними моделями опалювального обладнання значне: між собою такі котли різняться як в ціновому відношенні, так і в функціональних можливостях.
5
Вирішивши придбати двоконтурний газовий котел з проточною системою, пам'ятайте, що в ньому не передбачається наявність окремої пальники, призначеної для підігріву води, тому гаряча вода буде лише в період опалення, тобто коли працює газовий котел.
6
Якщо купите газовий двоконтурний котел з вбудованим бойлером, то гаряча вода буде в будь-який час року, незалежно від того, опалюється чи приміщення чи ні.
7
Зверніть увагу на те, що газові двоконтурні котли можуть бути оснащені додатковими можливостями, наприклад, функцією, за допомогою якої можна підтримувати необхідну температуру як в опалювальному приміщенні, так і в бойлері. Однак наявність в газових котлах додаткових функціональних можливостей має й зворотний бік медалі: таке опалювальне обладнання коштує дорожче, та й до того ж має ускладнену конструкцію, через що, займає котел набагато більше місця, ніж те опалювальне обладнання, яке наділене лише основними функціями.
Зверніть увагу
Довірте визначення потужності опалювального обладнання інженерам-теплотехнікам. Самостійні розрахунки можуть привести до неправильних результатів, а отже і неправильного підбору газового котла, тобто вибору того котла, який не може забезпечити належного обігріву приміщення.
Корисна порада
Пам'ятайте, що в супровідних інструкціях до котлів вказується номінальна потужність опалювального обладнання. Однак у реальному житті потужність подачі газу в магістральних мережах набагато нижче, тому цілком природно, що зазначена потужність котла і реальна будуть істотно відрізнятися.