Як з'єднати файли з частин.

Багато утиліти і файлові менеджери мають функцію розбиття файлів на декілька частин. Дана функція дозволяє переносити файли великого об'єму на декількох носіях меншої ємності. Для подальшого використання потрібно знову з'єднати файли з частин. Але що робити, якщо на цільової машині немає утиліти для вирішення даного завдання?
Вам знадобиться
  • - права на читання з'єднуються файлів;
  • - права на запис в якій або каталог на диску;
  • - достатнє місце на диску для формування результуючого файлу.
Інструкція
1
Відкрийте діалог оболонки для запуску програм. Для цього натисніть кнопку «Пуск», розташовану на панелі завдань. Після цього в меню, що клікніть на пункті «Виконати» .В разі якщо меню, розкрите при натисканні кнопки «Пуск», не містить пункту «Виконати», увімкніть його відображення в діалозі настройки цього меню. Клацніть правою кнопкою миші по кнопці «Пуск». З'явиться контекстне меню. Виберіть у ньому пункт «Властивості». З'явиться діалог «Властивості панелі завдань і меню" Пуск "». В цьому діалозі перейдіть на вкладку «Меню" Пуск "», якшо по ній мишею. Натисніть кнопку «Налаштувати ...». Залежно від поточного стилю меню «Пуск» буде розкритий діалог «Налаштування меню" Пуск "» або «Налаштування класичного меню" Пуск "». В діалозі «Налаштування меню" Пуск "» перейдіть на вкладку «Додатково». У списку параметрів останнього відкритого діалогу включіть відображення команди «Виконання». Натисніть кнопку OK у відкритих діалогах.
2
Запустіть командний процесор cmd. В відображення діалогу «Запуск програми» введіть рядок cmd в текстове поле "Відкрити". Натисніть кнопку OK.
3
Перейдіть в директорію з сполучаються файлами, якщо вони знаходяться в одному каталозі. В консолі введіть команду, що містить ім'я диска, на якому знаходиться потрібний каталог, з подальшим двокрапкою і натисніть Enter. Так, для переходу на диск D, потрібно ввести команду: D: Введіть команду cd з наступним за нею абсолютним або відносним шляхом до директорії. Натисніть Enter. Наприклад, для переходу в каталог D: \ Temp, введіть команду: cd D: \ TempМожно ввести декілька команд cd із зазначенням відносних путе, послідовно переходячи у вкладені директорії.
4
Ознайомтеся з довідкою по роботі команди copy. Введіть в консолі команду: copy/? Натисніть Enter. Прочитайте виведений текст. Зверніть увагу на опції команди.
5
З'єднайте файли з частин. Введіть команду види: copy <файл_1> + <файл_2> + ... + <файл_Nфайл_результата> де <файл_1>, <файл_2>, і т.д. - Абсолютні або відносні шляхи до файлів джерел, зазначені в тій послідовності, в який вони повинні будуть бути поміщені в файл результату, заданий шляхом <файл_результата>. Так, для сполуки файлу file1.txt, що знаходиться в поточному каталозі, файлу file2.txt, що знаходиться на рівень вище, файлу file3.txt, розташованого в кореневому каталозі диска C в один файл result.txt, який буде поміщений в поточний каталог, можна ввести команду: copy file1.txt + ../file2.txt + C: \ file3.txt result.txtПосле введення команди натисніть Enter і дочекайтеся закінчення копіювання файлів. При необхідності використовуйте параметри команди copy для копіювання файлів в бінарному або ASCII-режимі, відключення або примусового включення підтвердження перезапису, і т.д.