Як розтягнути футболку. Як розтягнути севшую річ з бавовни.

У житті можна часто сталкнуться з тим, що улюблена футболка після прання виявляється на пару розмірів менше. Що робити в цьому випадку? Невже улюбленої речі судилося відправитися на смітник. Не поспішайте. Є один дієвий спосіб, який допоможе розтягнути футболку і повернути їй колишній розмір.
Вам знадобиться
  • - таз для прання;
  • - шматок марлі або тонкої бавовняної тканини;
  • - праска;
  • - прищіпки для сушки одягу.
Інструкція
1
Налийте в таз для прання трохи теплої води температурою не більше 40 ° С. Замочіть севшую футболку в воді хвилин на 10-15.
2
Після закінчення цього часу вручну відіжміть футболку і злегка струсіть її. У тому випадку, якщо ваша футболка з написами, то не віджимати її занадто сильно. Це може пошкодити напис і привести до того, що вона втратить свій первісний вигляд, ізотрется і зникне з часом.
3
За допомогою праски і марлі (тонкої бавовняної тканини) отпарьте футболку черзі з двох сторін, при цьому злегка розтягуйте її, але не висушуйте повністю. Будьте обережні з написом, якщо вона є на футболці. Краще за все не утюжьте її взагалі, так як висока температура праски може зіпсувати її зовнішній вигляд.
4
Повісьте злегка вологу і відпарені футболку горловиною вниз на сушильну мотузку за допомогою прищіпок. Ще раз потягніть її з усіх боків і дайте повністю висохнути.
5
Уважно підходите до вибору матеріалу вироби. Це необхідно для того, щоб надалі уникнути надмірної усадки. Також, при здійсненні покупки слід звернути увагу на стійкість вироби до деформації. Для цього візьміть футболку за протилежні краї і потягніть в різні боки. Потім відпустіть. Якісна футболка повернеться в первинну форму і при пранні не даватиме усадку. Якщо ж футболка залишиться розтягнутої, то після першого прання вона втратить свій зовнішній вигляд. Це дешева футболка і купувати її не варто.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що існують футболки, виготовлені з матеріалу, який не призначений для машинного прання. Такі речі потрібно прати тільки вручну. Тому перед пранням футболки уважно вивчіть інформацію на ярлику. Там повинні бути описані всі параметри прання оцінка.
Корисна порада
Якісна футболка з бавовни, як правило, сідає не більше ніж на 5%. Тому краще придбати футболку на розмір більше.