Як оплатити за допомогою qiwi.

На сьогоднішній день платіжна система QIWIобладает широкими можливостями по проведенню оплати за всілякі послуги, спрощуючи життя як звичайному обивателю, якому немає необхідності стояти в чергах, щоб заплатити за газ воду та інші принади життя, так і запеклому геймеру, дозволяючи швидко і в терміновому порядку сплатити закінчується преміум-аккаунт в онлайн-іграшці. Як же платити за допомогою QIWI? Приклад роботи з QIWI на основі програми для ПК.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, додаток QIWI гаманець, встановлене в телефоні/смартфоні, термінал QIWI.
Інструкція
1
Платіжна система QIWI надає такі можливості: - оплата мобільного зв'язку; - оплата інтернету; - оплата послуг провайдерів ТБ; - переказ коштів в платіжних системах; - банківські послуги; - оплата рахунку ЖКГ.
2
Для того, щоб почати користуватися QIWI через на ПК, потрібно зареєструватися в системі на сайті qiwi.ru, попередньо ознайомившись з умовами Оферти про використання платіжного сервісу. Як ідентифікатор при реєстрації вказується номер мобільного телефону. Після введення номера телефону, на нього відразу приходить повідомлення з паролем для доступу до сервісу. Вся процедура реєстрації займає менше хвилини.
3
Для того, щоб почати платити за допомогою гаманця QIWI, його, як і будь-який інший гаманець, слід поповнити, способів для цього існує чимало, але найшвидший - це пряме поповнення готівкою через термінал QIWI.Для цього потрібно знайти найближчий термінал, вибрати на ньому розділ «Оплата послуг», далі розділ «Електронні гроші», «QIWI Гаманець», ввести свій номер телефону, на який зареєстрований гаманець і внести суму для оплати.
4
Після поповнення гаманця можна повною мірою використовувати всі можливості системи, доступ до яких, завдяки простому і зручному інтерфейсу сайту, здійснюється швидко і інтуїтивно зрозуміло. Всі сервіси розділені за категоріями, і для оплати послуг потрібно тільки вибрати провайдера сервісу, ввести свій номер рахунку/аккаунт, ввести суму, яку слід сплатити і підтвердити свій платіж. Всі проведені транзакції зберігаються в історії звітів платежів.
5
Крім поповнення рахунку QIWI гаманця і оплати з його допомогою послуг, процедура працює і у зворотному порядку, гроші з рахунку можна виводити із системи, наприклад, за допомогою банківських переказів на платіжні карти VISA і MasterCard.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7Ta7RWqJYzM
Зверніть увагу
За користування різними сервісами QIWI може стягуватися комісія, її розміри краще уточнювати відразу на місці до здійснення платежу.
Корисна порада
Використовуючи сервіс QIWI Гаманець можна економити свій час, не стоячи в чергах до кас або до терміналів (терміналом досить користуватися раз на місяць для поповнення рахунку на суму, якої вистачить для оплати всіх послуг).