Як заточити правильно ніж.

Незважаючи на весь технічний прогрес нож і раніше залишається нагальним і необхідним предметом для кожної людини: без нього не обійтися на кухні, на полюванні, в поході і на дачі. Підібрати хороший ніж по руці - справа не найпростіше, але якщо це вдалося, то за ним треба стежити, берегти і вчасно точити. Віддавати хороший ніж на заточку "фахівцям" в ларьках по Металоремонт означає майже гарантовано його зіпсувати. Значить, точити треба самому.
Вам знадобиться
  • - два точильних бруска з різною зернистістю
  • - машинне або збройова масло (можна, хоч і не бажано, замінити водою)
  • - натуральна шкіра, наприклад - ремінь
Інструкція
1
Залежно від типу вашого ножа, твердості сталі і очікуваного результату визначитеся з кутом заточки. Для багатьох ножів прекрасно підійде кут 20-30 градусів, але це виключно індивідуально.
2
Змастіть точильний брусок з більшим зерном маслом.
3
Несильно притисніть нож ріжучої крайкою до бруска під кутом, визначеним у пункті 1, і проведіть їм по бруску перпендикулярно ріжучої кромці, кромкою вперед. Ні в якому разі не можна точити ніж уздовж ріжучої кромки. Роблячи рух, доворачивать в процесі ніж таким чином, щоб за один рух брусок встигав пройти по всій кромці, від рукояті до кінчика.
4
Повторюйте цей рух до тих пір, поки з іншого боку леза по всій його довжині не відобразиться заусенец, відчутний на дотик.
5
Переверніть ніж і повторіть ті ж рухи іншою стороною кромки, заусенец, відповідно, повинен з'явитися з протилежного боку.
6
Повторіть обидва етапи заточки на бруску з меншим зерном, докладаючи менше зусиль до натиснення.
7
Повторіть два етапи заточки про шматок шкіри. Після цього ні з одного боку не повинно залишатися відчутного на дотик заусенца.
8
Після такої заточки ваш ніж готовий до експлуатації на довгий час.