Як розробити рекламу.

Будь-який продавець зацікавлений в успішному продажу свого товару або послуги. Без грамотних маркетингових рішень тут не обійтися. Одне з дієвих і вже перевірених століттями засобів просування - реклама. Її розробка потребує послідовних і вдумливих кроків.
Інструкція
1
Визначте цілі та об'єкти реклами.Целью може бути перше знайомство ваших потенційних споживачів з новим товаром. Одна з можливих завдань - впровадження в свідомість споживачів образу вашої фірми, її марки і формування позитивного ставлення до неї (іміджева реклама). В кожному окремому випадку зміст реклами, її художнє рішення і вибір рекламних носіїв буде разним.Об'ект реклами - ваша цільова аудиторія. Товар або послуга можуть бути адресовані як широкому колу покупців, так і дуже вузькому їх колі (наприклад, тільки власникам домашніх тварин або тільки студентам). Зрозуміло, підходи до розробки реклами для різних груп споживачів і її розміщення будуть дуже відрізнятися.
2
Проаналізуйте досвід рекламних кампаній і моделі рекламної практики у конкурентов.Редкая фірма працює як монополіст на ринку. Часто рекламувати свій товар доводиться в тісному оточенні аналогічних пропозицій. Згадайте розвороти рекламних газет. Установку пластикових вікон, наприклад, можуть рекламувати одночасно десятки фірм. Яке оголошення «зачепить»? Те, що подано графічно грамотно, оживлено вдалим слоганом, підкріплено фотографією і т.д.
3
Виберіть види і засоби реклами.В залежності від того, що рекламується, для якої адресної групи, в рамках якої за тривалістю рекламної кампанії, виберіть рекламоносій. Вибір величезний: від скромної листівки до повітряної кулі. Масштаб акції, фінансові ресурси, ваш професіоналізм і фантазія допоможуть вибрати оптимальний формат засобів реклами. Одні рекламодавці віддають перевагу друкованій рекламі, інші - рекламі на радіо та в телепрограмах. Хтось для своїх цілей вважає найефективнішою рекламу на транспорті або перетяжках, а для когось найкраща інформаційна площадка - виставка.
4
Заздалегідь сформулюйте загальну ідею рекламного послання і виробіть загальні творчі підходи до дизайнерському виконанню рекламних матеріалів. Ідеєю може стати, наприклад, акцент на особливу, унікальну якість вашого товару чи послуги.
5
Створіть кілька варіантів рекламних послань (оголошень). Протестуйте їх на запам'ятовуваність, «спонукальну силу» .Оценіте ефект емоційної складової тексту. Виберіть самий дохідливий, зрозумілий і переконує зразок.
Зверніть увагу
Порожні рекламні обіцянки вигод, економії та інших благ при використанні вашого продукту або послуги нікого не переконають - спирайтеся на факти. Не забувайте про дружелюбність тексту рекламного послання. Агресивна, занадто напориста реклама дратує.
Корисна порада
При написанні рекламних оголошень дотримуйтесь правилом: «Коротше - значить краще». Саму значиму інформацію в друкованих рекламних виданнях викладайте в коротких абзацах. Робіть повідомлення динамічним, використовуйте «енергійні» слова. Краще трохи повелительно закликати: «Приїжджайте!», «Дивіться!», Ніж мляво запросити: «Виберіть час для відвідин ...».