Як відповідати на питання при влаштуванні на роботу. питання при влаштуванні на роботу в ощадбанк.

Каверзні питання, що задаються фахівцями з персоналу при влаштуванні на роботу, можуть поставити в безвихідь навіть самого досвідченого здобувача. Недарма фахівці кадрових агентств вважають співбесіду найважливішим етапом пошуків роботи. Як правильно відповідати на питання при працевлаштуванні?
Інструкція
1
Відповідайте коротко, ємко і оригінально. Перше, що вас просять на співбесіді - розповісти про себе. Не потрібно переповідати свою біографію протягом 10 хвилин. Висновок про вас буде зроблений невтішний. Придумайте одне-два ємних пропозиції, які охарактеризує ваші ділові якості. Наприклад: «Я - ведучий менеджер, який розробив декілька оригінальних методик для скорочення витрат та збільшення продуктивності підприємства, які дозволили моєму колишньому роботодавцю збільшити свій прибуток в 2 рази». Наступна фраза повинна бути про те, як ви можете зробити подібне в новій організації.
2
Говоріть виразно і переконливо. Для цього потрібно добре підготуватися і відповідати чітко, яку користь ви можете принести роботодавцеві. Краще всього, якщо ви заздалегідь зробите реальні попередні розрахунки.
3
Обміркуйте заздалегідь відповіді на типові запитання. Один з них - чому ви прагнете працювати саме в цій компанії. Відповідь побудуйте таким чином, щоб фахівець з персоналу переконався у вашій компетентності та бажанні працювати. Наприклад: «Ваша стрімко розвивається компанія давно викликала мій інтерес. Мені близька сфера, в якій ви працюєте. Думаю, що, працюючи у вас, я можу досягти більше, ніж на попередньому місці ».
4
Ніколи не поливайте брудом ваших попередніх колег і керівників. Питання про те, чому вас звільнили, обов'язково прозвучить. Підготуйтеся до нього заздалегідь. Найкраще сказати, що робота вас влаштовувала, але не давала можливості для повної самореалізації. Або візьміть на замітку інший варіант: «Скорочення стало поштовхом для активного пошуку роботи, і я зрозумів, що моя кваліфікація та знання можуть бути використані більш ефективно».
5
Не розказуйте про особистих цілях у відповіді на запитання про плани на майбутнє. Зв'яжіть ваші прагнення з новим місцем роботи: «Я хочу набути досвіду роботи у вашій компанії і просунутися кар'єрними сходами».
6
Проявіть ентузіазм. Він вам буде потрібно, коли ви будете відповідати на питання, чому вас зацікавила дана вакансія. Зв'яжіть вимоги до претендентів зі своїми даними, вкажіть на їх збігу. Нехай передбачуваний роботодавець зрозуміє, що ви готові трудитися на благо їхньої компанії.