Як вибрати біотуалет для дачі.

Біотуалет являє собою окремо стоїть автономний унітаз, який не потребує підключенні до каналізації або іншим комунікаціям. Практично всі біотуалети нагадують звичайний унітаз, хоча можна зустріти і інші конструкції.
Інструкція
1
Біотулет можна використовувати на дачі, в машині і інших місцях, де відсутні зручності. У ньому обов'язково присутні дві камери. Перша камера містить воду для змиву, а друга - для відходів. В камері для відходів присутні спеціальні активні речовини. З їх допомогою відбувається переробка відходів після їх поглинання.
2
В даний час великого поширення набув компостірующій біотуалет. Активною речовиною в ньому є торф. При установці цього біотуалету на дно поглощающей камери обов'язково повинна бути висипана порція торфу. Варто відзначити, що торф має відмінні поглинаючі здібності. Кілограм торфу може легко поглинути до 10 літрів відходів. За принципом аеробного мінералізації відходи переробляються і перетворюються в компост. Він вже не буде мати неприємного запаху. Такий компост може бути використаний для удобрення грунту.
3
Коспостірующій біотуалет є екологічно чистим туалетом, який не містить в собі шкідливих речовин, що негативно впливають на екологію.
4
Серед різновидів біотуалетів варто відзначити хімічний біотуалет. В якості переробного речовини в ньому використовуються спеціальні рідини і гранули. Перероблену масу можна буде просто злити в землю або в каналізацію. Також можна проводити збір в ємність. Її необхідно буде час від часу міняти. Мається для цієї мети індикатор, який покаже, коли ємність буде заповнена. Для хімічного біотуалету можуть бути застосовані незамерзаючі рідини.
5
Третім видом є біотуалет з очищенням мікроорганізмами. Найчастіше це зовнішні туалети. Справа в тому, що мікроорганізми споживають залишки їжі, при цьому переробляючи відходи в компост. Після переробки неприємних запахів вже немає. В препаратах для очистки мікроорганізмами немає хімічних домішок, а також шкідливих речовин. Саме тому отриманий компост повністю безпечний для людей і тварин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DkVnQF-M8wc
Зверніть увагу
Що таке біотуалет. Біотуалети можна розділити на дві категорії. Перші - це зручні невеликі переносні біотуалети, другі - це стаціонарні касетні біотуалети. Садові касетні біотуалети являють собою конструкцію з двох частин. Нижня частина служить для накопичення відходів. На що варто звернути увагу, вибираючи біотуалет для дачі?
Корисна порада
Отже, ви вирішили, що біотуалет на дачі необхідний, йдете в магазин, а там різні моделі. 1) який обсяг бака дачного біотуалету повинен бути? Якщо вибрати бак на 12-13 літрів, розрахований приблизно на 30 використань, то для 2-х осіб час заповнення -6-7 днів, для 3-х 4дні. Якщо обсяг бака 20-21 літр, то він розрахований на 50 користувань і тоді 3 людини можуть користуватися приблизно 7 днів, а 2 людини 10-11 днів.