Як підтягнути прес.

Щоб підтягнути прес, не потрібно проводити цілі дні й ночі безперервно в спортзалі, а також бігати годинами по парку. Є декілька відмінних вправ, які допоможуть абсолютно будь-якій людині перетворити м'язи черевного преса.
Вам знадобиться
  • - Гімнастичний кулю;
  • - спортивна форма;
  • - лежак для підлоги.
Інструкція
1
Розташуєтеся на гімнастичному кулі. Поставте свої ноги так далеко, щоб середня і нижня частина спини була на кулі. Відведіть руки за голову і зчепіть їх. Розсуньте лікті в сторони. Напружте свій прес. У першій фазі вправи відірвіть плечі від снаряда, потім знову опустіть. Робіть дану вправу близько хвилини, не розслабляючи прес і не відриваючи спину від кулі.
2
Ляжте на підлогу, зігніть коліна і поставте ноги на землю. Руки за головою повинні бути зчеплені, а лікті - розсунуті в сторони. Підніміть ноги, не розгинаючи колін, так щоб утворився прямий кут між тулубом і стегнами. На видиху підніміть коліна до грудної клітки, при цьому відірвіть плечі від підлоги. На вдиху поверніться в початкове положення. Виконуйте дану вправу протягом приблизно 1-ой хвилини.
3
Сядьте і зігніть коліна. Поставте перед собою ноги. Випряміть спину, потягніться вгору і розправте свої плечі. Тримайтеся за ноги. Зробіть вдих і плавно пуститеся назад, відчуваючи кожен хребець, поки вся спина не ляже на підлогу. Потім зробіть вдих і акуратно підніміться в початкове положення. Робіть так близько 30 секунд.
4
Встаньте колінами на підлогу. Відведіть убік ліву ногу. Упріться в підлогу правою рукою біля правого коліна, а ліву - простягніть над лівою ногою. На вдиху перенесіть масу на праву долоню, при цьому відірвіть ліве стегно від підлоги і підніміть вертикально вгору ліву руку. Приблизно через 15 секунд опустіться на землю, зробивши вдих. Зробіть цю вправу і в іншу сторону теж.
5
Виконайте ще одну вправу для преса. Зігніть коліна і ляжте на спину. Ноги поставте на підлогу. Покладіть руки вздовж корпусу долонями вниз. Підніміть ноги вгору. Притисніть п'яти і коліна один до одного. Чи не розслабляйте прес і підніміть ноги ще вище, так, щоб поперековий відділ потроху відірвався від підлоги. Зробіть повільний вдих і опустіться вниз. Відчуйте, як напружується ваш прес. Затратьте півхвилини на виконання даної вправи.
Зверніть увагу
На хорошу розминку спини перед кожною вправою.
Корисна порада
Кожна вправа робіть з максимальною віддачею. Але не варто виконувати їх все в один день. Краще 1-2.