Як накачати кулак.

Без добре накоченому і міцного кулака дуже складно займатися бойовими мистецтвами, а вже тим більше перемагати в реальному бою. Новачки часто упускають цей момент і довго лікуються від травм кистей. Так що, важливо знати, які зробити кроки для зміцнення кулака.
Вам знадобиться
  • - еспандер;
  • - залізна балка;
  • - гантель.
Інструкція
1
Зміцнюйте сухожилля і зап'ясті за допомогою гантель. Це основа накачування кулака. За допомогою деяких вправ ви зможете зробити вашу кисть міцної, а кулак жорстким. Візьміть невелику гантель щодо вашої ваги. Покладіть її в одну руку і підніміть однією кистю вгору. Сама рука лежить на нозі. Далі, переверніть зап'ясті на 90 градусів і теж зробіть підйоми. Після цього, розгорніть знову кисть на 90 градусів і повторіть цей рух. На кожну сторону зробіть мінімум 10 підйомів. Протягом дня виконуйте не менше 6-8 підходів.
2
Придбайте гумовий еспандер. Це саме універсальне вправа для накачування кулака, раніше було дуже модно носити даний міні-тренажер у себе в кишені і стискати його. Вам потрібно буде робити те ж самое.Сжімайте еспандер завжди, коли ви нічим не зайняті або вільні руки. Він поступово дасть вам міць і силу. Ви просто непомітно для себе створите накачений кулак!
3
Користуйтеся гумовим м'ячем. Тут механізм тренування той же, що і з еспандером. Інший момент, що з м'ячем працювати трохи складніше, оскільки його складніше стискати. Але, використовуйте в своїх тренуваннях і цей снаряд теж. Робіть здавлює рух на м'яч по черзі кожною рукою.
4
Крутите сталеву довгу балку. Цей вид накачування кулака - найефективніший і дієвий! Візьміть нешироку сталеву палицю (балку) за середину однією рукою і починайте робити обертові рухи в різні боки. Зробіть приблизно, раз 20-25 і поміняйте руку. Не потрібно дуже старатися цим снарядом, так як ви швидко втомитеся. Тому зробіть максимум 2-3 сетів по 20 разів. Ефект буде просто приголомшливий!
5
Віджимайтеся на кулаках. Одне з найпоширеніших вправ зміцнення і накачування кулака, які використовуються на тренуваннях з бойових мистецтв. Почніть з невеликої кількості і щотижня додавайте по 3-5 разів на підході. Цей метод допоможе вашим куркулям звикнути до навантажень, і вам вже не буде страшно брати участь у спарингах.
Зверніть увагу
Спочатку буде важко віджиматися на кулаках, якщо ви цього раніше не робили, ви звикнете з плином часу.
Корисна порада
Не старайтесь робити відразу всі вправи, розподіліть їх по днях і давайте відпочинок м'язам і сухожиллям.