Як намалювати бамбук.

Бамбук являє собою велике рослина з колінчатими стеблами і гострої, розлогою листям. Колір бамбука в природних умовах - золотисто-солом'яний, але в живописі його відтінки варіюються від соковито-зелених до темно-медових.
Інструкція
1
Для того щоб намалювати бамбук, візьміть набір з гуашшю кольору охри, світло-коричневого і темно-коричневого кольору. Щоб бамбук вийшов якомога більш реалістичним, знайдіть його зображення в інтернеті або в енциклопедії рослин. Поставте картинку перед собою і приступите до малювання.
2
Для початку, зробіть начерк олівцем. Намалюйте бамбуковий стебло, що з кількох сегментів. Нижній сегмент завжди найдовший. Кожен наступний - трохи коротше попереднього. Пам'ятайте, що до верхівки окружність стебла звужується. Між сегментами залишайте невеликий проміжок. Потім зобразите гілки і листя. Витончені гілки виростають в різні сторони від бамбукового стебла і увінчуються тонкими і гострими листочками. Чи не загострювати свою увагу на деталях, це не настільки важливо на даному етапі.
3
Злегка змочіть пензлик і занурте її в фарбу кольору охри. Нанесіть фарбу великими широкими мазками уздовж одного краю стебла і по краю кожної гілочки. Заповніть фарбою велику частину площі начерку. Зафарбуйте кожен листочок, не зачіпаючи тонкі смужки по краях.
4
Відкрийте світло-коричневу фарбу і акуратними, не надто товстими мазками проведіть по вже намальованим лініях стебла і гілочок. Це додасть малюнку більш об'ємний вигляд. Проведіть пензликом по окремих листочкам на ваш вибір.
5
Темно-коричневою фарбою обведіть контури стебла. Накладайте деякі мазки поверх світло-коричневої фарби, надаючи рослині ще більшу реалістичність. Робіть горизонтальні мазки від краю стебла. Проходячи від одного краю до іншого, вони повинні поступово звужуватися. Розфарбуйте, що залишилася незайманою, площа гілочок. Домалюйте кілька темно-коричневих маленьких листочків. А контури вже намальованих листя обведіть дуже тонкими лініями.