Як намалювати мереживо.

Мереживо - тонка павутина, сплетена людиною. Незвичайні візерунки, безліч доріг - все живе в цьому дивовижному вишуканому світі мережива. Як же намалювати мереживо, зберігаючи притаманну тільки йому легкість?
Вам знадобиться
  • - альбомний листок;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Виберіть форму і розмір малюнка, в який будете поміщати мереживні візерунки. Це можуть бути круги для зображення серветок, овальні, квадратні або прямокутні скатертини, трикутні жіночі хустки, сукні нечіткої форми і просто прикраси різних предметів, які повторюють їх контури. Малюйте мереживо на темному тлі.
2
Намітьте олівцем основні елементи візерунка. Розташування деталей не обов'язково має бути симетричним, але становище за формою має йти на одному рівні або відстані від центру.
3
Визначте центр вироби. З цієї точки почніть малювати. Намалюйте великий квітка круглої форми, копіюючи техніку в'язки. Для цього накресліть коло, в якому зобразите невеликі симетрично розташовані деталі у вигляді маленьких гуртків і пелюсток. Все коло замалюйте світлим кольором, а зображені дрібні деталі залиште недоторканими. По всій зовнішній межі кола намалюйте петлеподібну лінію, навколишнє фігуру з усіх боків.
4
Зобразіть пелюстки, які виходять із центральної квітки. Намалюйте з різних розмірів. Посередині по всій довжині пелюстки накресліть невеликі фігурки, які знову ж залиште незафарбованими. Намалюйте всі квіти, зафарбовуючи основу і залишаючи темними «вибиті» деталі.
5
З'єднайте тонкими лініями всі деталі таким чином, щоб вийшла сітка з великими віконцями. Зверніть увагу, що для круглої і квадратної форм використовуються круглі елементи візерунка, а для овальної - овальні. Намалюйте деталі дуже тонкого мережива. Для цього проведіть косі лінії, розташовані близько один до одного, і нахилені в одну сторону, пересічні з іншими лініями, які мають зворотний нахил. Проставте маленькі точки на сіточці, розташовані в певному порядку, що підкреслюють красу візерунка.