Як налаштувати блютуз на айфоне. пошук пристроїв у мережі блютуз айфон.

Бездротова технологія Bluetooth дуже популярна серед активних користувачів мобільного та комп'ютерного зв'язку. iPhone розпорядженні вбудованою функцією Bluetooth-з'єднань, що дозволяє спільну роботу з іншими додатками, після налаштування з'єднання.
Інструкція
1
Оберіть іконку «Налаштування» із зображенням шестерінки на головній сторінці свого пристрою і перейдіть в розділ «Основні».
2
Вкажіть пункт Bluetooth і відкрийте замок-слайдер для включення функції Bluetooth.
3
Увімкніть пристрій і переконайтеся в тому, що iPhone перебуває в режимі «Доступний для виявлення» для встановлення з'єднання з іншим Bluetooth-пристроєм. Слід мати на увазі, що радіус виявлення доступних пристроїв Iphone становить близько 3 метрів.
4
ождітесь виявлення і визначення потрібного пристрою.
5
Вкажіть ім'я обраного пристрою на екрані свого пристрою і натисніть «Створити пару».
6
Введіть чотиризначний код доступу iPhone, який можна виявити в «Керівництві користувача».
7
Натисніть кнопку «Створити з'єднання» для завершення процесу створення пари.
8
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Мережа» для створення Bluetooth-з'єднання комп'ютера з iPhone.
9
Виберіть пункт «Створити нове Bluetooth-з'єднання» і дочекайтеся завершення операції пошуку всіх доступних Bluetooth-пристроїв.
10
Вкажіть свій iPhone в списку знайдених пристроїв і натисніть кнопку «Додати».
11
Дочекайтесь появи коду доступу на екрані монітора комп'ютера і спеціальних полів для введення коду на екрані iPhone.
12
Введіть наданий комп'ютером код доступу у відповідні поля на екрані iPhone і дочекайтеся появи імені комп'ютера на екрані девайса.
13
Вкажіть ім'я комп'ютера як парного пристрою і виконайте необхідні дії (синхронізація файлів, прослуховування музичних композицій або перегляд відео) на iPhone.
14
Переведіть замок-слайдер в положення "Виключено" для завершення роботи Bluetooth на своєму iPhone.
15
Використовуйте програму iBluetooth, доступну для скачування в пробної версії в магазині додатків Cydia, для розширення функціональності і спрощення управління передачі файлів по протоколу Bluetooth (тільки для апаратів з виконаним раніше jailbreak).
Корисна порада
Використання протоколу Bluetooth значно скорочує час роботи батареї. Рекомендується відключати функцію Bluetooth після завершення обраних завдань.