Як навчитися заїжджати в гараж. Як крутити кермо заїжджаючи в гараж відео.

Уміння грамотно паркуватися в гараж відразу видає досвідченого водія. Але досягти такої майстерності можна наполегливими тренуваннями і поняттям принципу руху заднім ходом в цілому. А допомогти в цьому можуть маленькі секрети.
Інструкція
1
Для початку потрібно навчитися правильно рухатися заднім ходом. Багато хто при такому маневрі допускають поширену помилку - вони дивляться не по дзеркалах заднього виду, а повертають голову назад. Але в цьому випадку виходить, що бачите ви як-би в дзеркальному відображенні. Звідси і хаотична робота кермом і незрозумілі маневри. Повертати голову назад треба, якщо ви виїжджаєте заднім ходом з місця з обмеженим оглядом, наприклад, на проїжджу частину. При парковці в гараж можна повернути голову назад вже коли ви в гараж заїдемо, щоб подивитися відстань до стіни. В інших випадках все прекрасно видно в бічні дзеркала.
2
Ще одна неприємність, яка чекає тих, хто любить повертати голову назад, полягає в тому, що ви втрачаєте контроль над передньою частиною автомобіля, а вона робить поворот і може зачепити перешкода - поруч стоїть автомобіль або бічну стінку. При виїзді з гаража потрібно дивитися вперед, щоб зрозуміти в який момент починати крутити кермо, щоб машина вийшла трохи під кутом, адже гаражі у всіх вузькі.
3
Для заїзду безпосередньо в гараж в обмеженому просторі потрібно поставити машину трохи під кутом перед крайней стулкою гаража. Увімкніть задню швидкість і почніть повільний рух, орієнтуючись по бічних дзеркалах заднього виду. Припустимо, ви заїжджаєте в гараж з лівого боку. На початку руху вам не буде видно в дзеркало праву стінку гаража. Тому ви повинні стежити за лівою стороною. Вийде, що ви будете більше наближатися саме до лівої сторони.
4
Коли машина зробить невеликий оборот, в дзеркала стане видно і праву сторону. У цей момент ви можете зупинитися і оцінити відстань до обох сторін. Якщо ви проходите рівно, то можна продовжити закручувати кермо і потихеньку в'їхати в гараж. Якщо ви бачите, що сильно притиснулися до однієї зі сторін, включіть першу швидкість і подайте трохи вперед. Кермо при цьому треба крутити в ту сторону, до якої ви притиснулися більше, тим самим вирівнюючи корпус автомобіля.
5
Робота кермом при маневрі заднім ходом дуже важливий момент. Не потрібно швидко повертати кермо, так ви можете його перекрутити і машина буде йти убік. Дотримуйтесь хитрощів: якщо ви здійснюєте маневр заднім ходом зліва направо, кермо починайте крутити вліво. І відповідно, якщо ви рухаєтеся справа наліво, кермо треба крутити вправо.
Уміння заїжджати в гараж необхідно, якщо ви володієте автомобілем і збираєтеся зберігати його в гараж е. В автошколі всі виконували вправу, що імітують заїзд в гараж . Однак там був не справжній гараж , а пластикові фішки і поряд з вами був інструктор. Коли ви будете заїжджати в гараж самостійно, ви не повинні допускати помилки, інакше можна пошкодити машину об ворота.
Вам знадобиться
  • 1. Вміння керувати автомобілем.
  • 2. Гараж.
Інструкція
1
Вирішіть, як ви будете заїжджати в гараж . Можна заїжджати передом і задом. Перший час передом заїжджати зручніше, проте слід пам'ятати, що виїжджати в цьому випадку доведеться задом. При заїзді передом особливих проблем не виникає. Можна без зусиль відчувати габарити автомобіля. Виїжджаючи задом з гараж а, слід пам'ятати про можливі перешкоди навпроти і біля вашого гараж а. Якщо біля вашого гараж а багато вільного простору, то це значно спростить виїзд і маневрування заднім ходом.
2
Заїжджайте в гараж задом, якщо біля вашого гараж а не є багато вільного простору. У цьому випадку буде зручно виїжджати з нього. При маневруванні заднім ходом перший час рекомендується повертати голову назад і контролювати ситуацію. Пізніше з досвідом ви навчитеся орієнтуватися по дзеркалах. Не поспішайте. Якщо ви бачите, що ви не вписується, поверніться у вихідне положення і спробуйте знову. Можна навіть вийти з машини і оцінити ситуацію і свої помилки. З досвідом ви навчитеся це робити автоматично.
3
Не забувайте, що більшість гараж їй на в'їзді мають або сходинку, або под'ёмчік. Взимку вони покриваються снігом і льодом. Щоб не забуксували в цьому місці потрібно буде перед самим в'їздом трохи прискоритися, щоб проскочити перешкоду.