Як одягатися на критий каток.

Фігурне катання - улюблений вид спорту і проведення часу дуже багатьох людей. Є щось притягує в цьому дозвіллі. Щоб на ковзанці думати тільки про катання і хорошому настрої, необхідно вибирати відповідну екіпіровку.
Вам знадобиться
  • Тепле або тонке вовняне білизна, спортивний одяг, рукавички, теплі шкарпетки
Інструкція
1
При поїздці на критий каток уточніть, яка там температура. Взимку можуть бути дуже холодні катки, так що одягатися туди потрібно так само, як на відкритий каток, відповідно до погоди. Тоді як катки у великих спортивних центрах дуже теплі. Там деякі відвідувачі катаються в легких майках з коротким рукавом.
2
Підготуйте ваші ковзани і чохли. Не забувайте про правила по догляду за ними. Ковзани Шнуруйте досить щільно, так, щоб нога була жорстко зафіксована. При цьому ви не повинні перестаратися. На критий каток ковзани одягаються на теплий вовняний носок.
3
Віддайте перевагу термобілизну. Воно дозволяє шкірі дихати і не збирає зайву вологу. Під верхній одяг також можна надіти водолазку з нейлону і тонкого вовняного трикотажу. Вовняна білизна дуже комфортно, т.к. сама по собі шерсть - гигроскопичний, всмоктуючий вологу теплий матеріал. Крім того, лікувальні властивості вовни стають вашими захисниками на ковзанці від падінь і травм.
4
Оптимальним видом одягу для критого катка є зручна, не утрудняє рухів, не відволікаюча від основного заняття екіпірування. Підберіть спортивний утеплений костюм. Добре, якщо він буде володіти водовідштовхувальними властивостями. Це можуть бути і вузькі, але не сковують рухи лосини, джинси і т.д. Можна кататися в спідницях, платтях і шортах. Головне, щоб ви не мерзли і не перегрівалися. Підбираючи брюки, дотримуйте основне правило: вони не повинні бути занадто довгими і широкими, щоб не потрапляти на зубці коника.
5
Обов'язково візьміть з собою рукавички. Вони можуть бути не такі теплі, як для катання на вулиці, але без них не обійтися. При можливому падінні вони захистять ваші руки. Можна взяти з собою мітенки. А ось шарф, особливо довгий, краще не брати. Це небезпечно. Він може спровокувати травму, зіпсувавши вам похід на каток.
Корисна порада
Обов'язково користуйтеся захисними наколінниками, особливо якщо ви часто падаєте.